Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció alatt hogyan...

Menstruáció alatt hogyan lehet komfortérzetem?

Figyelt kérdés

Nektek mi szokott segíteni azokon a napokon, hogy kicsit jobban érezzétek magatokat a bőrötökben? Nem a hangulatra gondolok, mert nekem nem szokott rossz kedvem lenni menstruáció alatt sem, hanem a komfortérzetem a béka segge alatt.

Én mindig minden programot lemondok, és sokszor nem is a fájdalom miatt, mert gyógyszerrel azt el tudom mulasztani, de utálom pl., ahogy érzem, hogy folyik ki belőlem "minden", alig merek felállni vendégségben a székről, hogy úristen remélem nem áztam át és a többi szokásos gondolat... biztosan ismeritek ezeket az érzéseket. Nem érzem magam tisztának, a bőröm sem a legszebb olyankor(nem dúrva, de 1-2 jó nagy pattanás mindig megjelenik), olyan fura az egész közérzetem és ez az egész hétre rányomja a bélyegét mikor megvan.

Ezen szeretnék változtatni. Nektek van valami bevált praktikátok? :)


2017. nov. 24. 08:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ugyanez van. Koszosnak érzem magam, teljesen megváltozik a bőröm és a hajam is. Nekem sokszor a kedvem se jó mert nagyon szokott fájni a hasam. Azzal "nyugtatom" magam hogy max egy hétig rossz. :D
2017. nov. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én mindig próbálok valami olyat csinálni, amit szeretek vagy ami eltereli a figyelmem arról, hogy megjött. Amint hat a fájdalomcsillapító, azonnal elzsibbadok (kell egy kis idő, amíg magamhoz térek :D), de utána már tényleg tudok bármit csinálni. Jót tesz ilyenkor a séta a szabad levegőn, egy jó film, vagy egy kis csoki. :) Nem kell túl nagy dolgokra gondolni, csak csináld azt, ami jólesik akkor.


Egyébként a tampon sokat változtat a komfortérzeten, nem is érzel semmit. Ha beteszel még egy kisebb betétet, akkor végképp nem fogsz átázni, így ettől sem kell félned. Persze, csak ha szeretnél tampont használni, ha nem, akkor marad az, amit először írtam.

2017. nov. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Feldugok egy tampont, és intim törlőkendőt használok. Máris komfortosan érzem magam. Emiatt sose szoktam programot lemondani.

21N

2017. nov. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!