Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Állandó barnázás mégis mitől?

Állandó barnázás mégis mitől?

Figyelt kérdés

Állandóan ebben a hullámvölgyben vagyok: 4-5 hónapig rendes a ciklusom, minden hónapban megjön, minden ahogy kell. Majd egyszer csak nem jön meg 1 hónapig, utána következő hónapban megjön. VAGY minden megy a normális kerékvágásban aztán egyszer csak nem jön meg 1-2 hónapig és emellett csak annyi van, hogy nagyon enyhén barnázok hetekig!!! Teljesen kiidegel ez az állapot, 200 a vérnyomásom tőle, hogy mi a fene ez. Most sem jött meg már 2. hónapja, de 2 hete barnázok. Nagyon enyhén, épp csak a wc papíron látszik kicsit, ha elmegyek mosdóra, illetve 2 napra el is múlt, aztán megint barnázás...

Voltam nőgyógyásznál, mindenféle vizsgálat eredménye jó lett, elvileg semmi bajom. Akkor is ezzel a problémával mentem, mert már 1 hónapja barnáztam! Aztán elmúlt, fél évig minden ok volt, megjött rendesen és basszus most megint ugyanaz! Sehol rendes mensi 2 hónapja, de barnázgatás van november 13 óta... Már rohadtul elegem van!

Szerintetek mi a franctól van ez? Mit csináljak?

Egyébként jól érzem magam, semmi fájdalom vagy bármi furcsa dolog, de komolyan ez a 5 havonta hetekig tartó barnázgatás mi a fenétől van? Ilyenkor most akkor mi történik a szervezetemben? Mert mensi nincs, de valami mégis csak történik, hogy barnás a hüvelyváladék.

Mit tanácsoltok?


2017. nov. 24. 11:05
 1/3 A kérdező kommentje:
Egyébként nem szedek fogamzásgátlót, és semmilyen gyógyszert az égvilágon. 29 éves vagyok.
2017. nov. 24. 11:07
 2/3 anonim ***** válasza:
Hormon vérvétel volt?
2017. nov. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%
Nem ártana ezzel elmenni a nőgyógyászhoz, többet tud mondani, mint mi.
2017. nov. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!