Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhessegi tunetek, megis...

Terhessegi tunetek, megis mensi napjan barnazas?

Figyelt kérdés
Ma kellett megjonnie ugy mond meg ia jon de caak par csepp wc papiron.. barna nyalkas.. ez mi? Ez elott egy hettel terhessegi tuneteim is voltak!hanyinger,hatfajas,pisiliesi inger,magas ho,szedules teljesen azt hittem trhes vagyok de most akkor mivan?

2017. jún. 28. 14:12
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
Ha megjott , nem vagy terhes.
2017. jún. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy héttel ezelőtt? Ezek nem csak terhességet jelenthetnek. És elég fura is lenne, hogy ennyi tüneted van ilyen korán. Szerintem nem vagy terhes.
2017. jún. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Semmi, meg fog jönni. Mèg csak nem is kèsik. Terhessègi tüneteket pedig lehet produkálni terhesség nèlkül is!
2017. jún. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%

Egy héttel nemvárt előtt nincsenek terhességi tünetek, főleg nem hányinger/pisilési kényszer. Bebeszélted magadnak.

Ha csak kevés vér jön és csak 1-2 napig, akkor esetleg lehetsz terhes, viszont ha normálisan akkor esélytelen

2017. jún. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%

Máskor még soha nem voltak ilyen tüneteid? Na, ugye... Nem vagy terhes. Beteg vagy, vagy csak annyira várod, hogy azért képzeled. Én a 6. hétig fááááradt voltam és semmit sem kívántam, csak pihenni. De akkor már 2 hete késett is, szóval valószínű volt.

28/L

2017. jún. 29. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
meg fog jonni, ez annak a jele.
2017. jún. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hat meg is :) tegnap egy eros pozit teszteltem es csak becsetelo barnazasom volt mara mar semmi!:) koszonom a valaszokat!

Lehet azert ereztemm a tuneteket mert en a ovut is megerezem hogy mikor kell egyutt lenni!😊

2017. jún. 29. 10:43
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gratulálok!
2017. jún. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!😊
2017. jún. 30. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!