Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sűrgőségim van urulógiai ellátás?

Sűrgőségim van urulógiai ellátás?

Figyelt kérdés

2017. nov. 25. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Hétköznap, ha valami gondod van, akkor az urológiára kell menni. Ha hétvége van, akkor urológiai problémával is ellátnak, ha indokolt, akkor pedig ellátnak hétfőig és hétfőn vissza kell menned az urológiára, vagy ha annyira komplikált és sürgős dologról van szó, akkor pedig felküldenek az osztályra, ahol nyilván hétvégén is van urológus.
2017. nov. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Borzasztó maaró ézést érzek a pilisilőmbe :( nem tudok ülni állni feküdni se jovohet péntekre kaptam időpontot de nem fogom kibírni
2017. nov. 25. 10:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Ehhez nem kell urológus. Elmész a háziorvosi ügyeletre, csinálnak egy vizeletvizsgálatot és valószínűleg megmondják, hogy bakteriális húgyúti fertőzésed van és írnak fel antibiotikumot.
2017. nov. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Voltam de nem mutatott ki semmit a vizelet minta elmentem nőgyógyászatra de ott is azt mondtak nincs baj viszont már élni nem bírok
2017. nov. 25. 11:52
 5/5 anonim ***** válasza:

Gyógyszert kaptál? Ultrahangon voltál?

Amúgy menj el nyugodtan az ügyeletre, hogy legalább fájdalomcsillapítót adjanak rá és hétfőn első dolgod legyen az urológiára menni és kivizsgáltatni magad.

2017. nov. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!