Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítség! Most akkor kell...

Segítség! Most akkor kell hüvelyflóra helyreállító készítmény vagy sem?

Figyelt kérdés

Napi 2 db Klion tablettát kell szednem 10 napig. Közben 3 napig Gyno-Pevaryl hüvelykúpot. Ezután heti 1 db Mycosyst tablettát 7 hétig.


Ezeket magándoki írta kevert (bakteriális-gombás) fertőzésre.


Rákérdeztem a hüvelyflóra visszaállításra és azt mondta nem kell semmi, ezektől visszaáll a hüvely ph-ja.

Gyógyszertárban viszont azt mondták, hogy kéne valami készítmény, nehogy újra megfertőződjek. Én is úgy tudtam, hogy valami azért mégis csak kellene ennyi gyógyszer után!?


Szerintetek is vegyek valami helyreállító krémet vagy kúpot? Melyik a legjobb ilyen készítmény?

Szedjek probiotikumot is?


Előre is köszönöm a válaszokat/ segítséget!


20/L



2017. nov. 25. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én szednék probiotikumot meg hüvelyflóra helyreállítót is használnék a kezelés után néhány nappal. Gynoflort vagy ilyesmit. Megelőzésképpen havonta szoktam Lactofeel gélt használni,az beállítja a pH-t, de élőflórát nem tartalmaz.
2017. nov. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én Gynophilust használtam egy hétig a bakteriális fertőzés után.
2017. nov. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!