Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan tudom felgyorsítani a...

Hogyan tudom felgyorsítani a menstruációt?

Figyelt kérdés
Hamarosan meg kell jönnie, de én szeretném egy esemény miatt, hogy pár nappal hamarabb jöjjön meg. Olvastam már menstruáció késleltető praktikákat, gondoltam van gyorsító is, étel, vagy valami. Kérlek segítsetek, tényleg nagyon fontos lenne.

2017. nov. 26. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2017. nov. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Vörösbor! :D (Elméletileg...)
2017. nov. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a meleg furdo (egy lavorba teszel meleg vizet es raulsz,majd a zuhanyrozsaval engeded az alhasadra a meleg vizet,odanyomod) de 10percnel tovabb ne tedd, eros cickafark tea is jo,attol kicsit fajni fog a hasad,de nekem az is bevalt. VISZONT! En parszor kesleltettem,hamarabb hoztam meg es azt ertem el,hogy felborult az egesz es egy ev utan kezd helyreallni.. szóval ovatosan
2017. nov. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!