Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert lehet ez a menzeszemmel?...

Miert lehet ez a menzeszemmel? Vagy mitol? (18L) (lent reszletesebben)

Figyelt kérdés
kb fel eve ugy tunt beállt a menzeszem (3,5 eve jott meg eloszor. es neha ugy tunt berendszerezodott de aztan kimaradt vagy maskor jott meg teljesen) es most ket honapja megint máshogy jon meg,viszont aggodok ,mert max 2napig tart de nagyon keves ver tavozik. (eddig is ilyen 3-4napig tartott de akkor azert sok ver jott)

2017. nov. 27. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Mit jelent az, hogy máshogy jön meg?

Szedtél bármilyen gyógyszert?

2017. nov. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tartasz diétát? Fogytál mostanában? Eszel elegendő fehérjét, húst? Ezek okozhatnak gyenge hormonműködést.
2017. nov. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

*4,5 eve volt az elso menstruációm, bocsanat elirtam


Nem tartok, ugyanugy eszek ,mint az elmult evekben, semmi se változott


Es gyogyszert se szedek :/

2017. nov. 27. 23:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem fogytál drazstikusan vagy nem stresszelsz nagyon, rendesen eszel stb, akkor sajnos nem tudsz mit tenni, ez ilyen. Nekem se mindig ugyanolyan és nekem se pontos. Most pl késett kicsit. Múlt hónapban alig volt vér. Most közepes. Úgyhogy szerintem nincs gond. Bár nem normális hogy 2 napig tart, de nekem több mint 7 napig szóval..
2017. nov. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!