Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késik a menstruáciom és barna...

Késik a menstruáciom és barna pecsételésem van. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Már egy ideje úgy jön meg hogy mindig késik 4-5 napokat de előtte mindig barna pecsételésem van most e hónapban 3-dik napja késik és most is barna pecsételésem van szombaton csak pici barna volt ez volt vasárnap is aztán hétfő reggelre már véres is volt aztán már megin kicsit barna ..délelőtt már erősebb pirosas barna folyásom volt de ez is abba maradt és most megin csak kicsit barna ez mi lehet? Terhességre is utalhat ? Vagy csak meg fog jönni? Vagy esetleg progeszteron hiány? Az alhasam méhemnél szurkáló érzést érzek néha és mintha picit feszülne is..a melleim is enyhén fájnak hétfőn reggel nem éreztem jól magam szédültem és néha rám jön ez a roszközérzet is..ma csináltam tesztet és negatív lett...

2017. nov. 28. 13:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!