Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez az 5. napja a "menzeszemnek...

Ez az 5. napja a "menzeszemnek".6 napja lennt van a hőm de csak barna pecsételésem van. Mi lehet a gond? Hormon? Vér nincs.

Figyelt kérdés
A 2.pecsételős napon csináltam egy tesztet,negatív lett. Így gondolom baba nincs. Progeszteronhiány lehet? Vagy az a gond,hogy 2 hónapja barátcserjét szedek? Hagyjam abba,lehet hogy attól nem tud megjönni?
2016. ápr. 15. 08:42
 1/4 anonim ***** válasza:

A barátcserje biztos nem okozza, én is szedem és tökéletesen beállította a havim, miközben előtte hónapokig nem jött meg :(

Mi is babát akarunk, így vigyázni kell a cserjével, amint pozitiv a teszt abba kell hagyni.

Próbálj tesztelni 2 nap múlva hátha, én a progeszteron hiánynál csak a ciklus közepi barnázást olvasgattam itt, mást nem tudok :/ én szoritok hátha baba :)

2016. ápr. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Mellékelem a görbém [link]

2016. ápr. 15. 09:00
 3/4 mandiga ***** válasza:
Én is barátcserjét szedek egy hónapja, és valószinű, hogy annak köszönhetem, hogy megjött, igaz nekem is nagyon gyengén, de van. December 15-e óta most jött meg először, és már nagyon elszomorodtam, orvoshoz hiába mentem, le se tojtak. Szerintem várd meg a következő menstruációt, és szedd a barátcserjét, ha akkor is ugyan ilyen lesz, menj el dokihoz, hátha te sikeresebb leszel mint én. Ovutol esetleg idd a palástfű teát, most én is azt fogom inni, hátha lesz ovum, nagyon bízom benne.
2016. ápr. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 mandiga ***** válasza:
Van régebbi görbéd is? Esetleg fel tudnál tölteni párat?
2016. ápr. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!