Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ilyen esetben mehetek menstruá...

Ilyen esetben mehetek menstruáció alatt nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
Rendszertelen menstruáció miatt kaptam időpontot. Van, hogy 20 nap után jön meg, van, hogy 1 hónap teljesen kimarad és így most jelenleg 70. napra jött meg. Az időpontot meg 2 hete kaptam 5.-re. Ha lemondom, akkor megint ott az esély, hogy pont akkor jön meg, amikorra az időpontot kapom, mert teljesen kiszámíthatalan.

2017. nov. 30. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj el, hogy elmondd a tüneteket, ha pont megjön addigra, nem baj. Talán kapsz majd közelebbi időpontot, amikor meg tud vizsgálni.
2017. nov. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bízok benne, hogy nem lesz meg, de akkor elmegyek úgy is, ha éppen kifogom arra a napra. Nem szeretném ezt nagyon halogatni, mert már túl sokat késik és nem azért mert terhes lennék.
2017. nov. 30. 18:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menj el még ha akkor meg is van a mensid, szóban elmondod a tüneteket, és majd reagál az orvos. A 70 nap amúgy nem semmi :( Nekem normálisan 24 napos a ciklusom, de most 35 napra jött meg, hát ki voltam idegileg miatta.
2017. nov. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!