Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 52 éves vagyok kivették a...

52 éves vagyok kivették a méhemet és megereszkedett a hüvely falam . A nemi élet nem megy fájdalmas nagyon . Jövő héten megyek az orvoshoz. Valaki járt e már így és ha igen mi lett a vége?

Figyelt kérdés

2017. dec. 1. 16:41
 1/4 anonim válasza:
Anyukámnak mióma miatt teljes méh eltávolítása volt ! 2 hónap után nem okozott neki a sexuális élet problémát ne stresszelj minden rendbe lesz !
2017. dec. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hol műtöttek?
2017. dec. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
engem augusztusban mutottek hatso huvelfal volt megereszkedve. kivettek egy haromszog alaku darabot osszehuztak a falat es 26 belso varrattal rogzitettek. a mutet ota eltelt 4 honap, a nemi elet nagyon ovatos kiserletezesekbol all. egyenlore fajdalmas a lubrikalo hasznalata ellenere is, az orvos szerint a gyogyulasi folyamat emberfuggo, eltarthat 1 -2 evig mire fajdalommentesse valik az aktus. nem szabad eroltetni es az elso harom honapban ne is gondolj meg kiserletezesre se. vannak mas kellemes megoldasok legyetek kreativak. hosszu a gyogyulasi ido es eleted vegeig nem emelhetsz tobbet mint 10 kilot. en kulfoldon elek nagyon jo orvosom volt es remek magankorhazban mutottek de a gyogyulas ugyanolyan hosszu folyamat, foleg mert mar nem vagyunk 30 evesek. nekem a mehemet nem kellett kivenni es a ferjem nagyon belato szerencses vagyok. mindent beszeljetek meg ez fontos, es az orvosod is beszelhet mindkettotokkel. az elso hetekben 1-2 kilo a max 6 hetig amit emelhetsz, nagyon v igyazz erre. ha kerdesed van irj privit. en idosebb vagyok mint te 10 evvel.
2017. dec. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1 es, a meheltavolitas es a megereszkedett huvelyfal mutetje kozt nagyon nagy a kulonbseg es attol is fugg hogy az elso fal vagy a hatso van megereszkedve es mennyire. a meheltavolitas utan kevesebb a komplikacio, es nem mindegy anyukad hany evesen esett at a muteten.
2017. dec. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!