Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Egy év alatt három, korai...

Egy év alatt három, korai spontán vetélésem volt. ( Ha jobban odafigyeek, korán tesztelek? (többi lent)?

Figyelt kérdés
( Ha jobban odafigyeek, korán tesztelek, és pozi esetén azonnal doki - akkor van valami lehetőség (gyógyszer, hormon) hogy ne vetéljek el?

2015. júl. 1. 05:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Tehát nem vetélésed volt hanem kémiai terhességed. Esetleg progeszteront írhat fel az orvos, de nem hinném hogy fog.
2015. júl. 1. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat!Nem hinnéd? Miért?
2015. júl. 1. 08:05
 3/8 anonim ***** válasza:
szia! Barátnőn 4x vetélt el, spontán mindég a 4-5 hét környékén. Kiderült, hogy hiányzik egy hormon a szervezetéből, ami kevés a babának. Pozi teszt után menj azonnal orvoshoz. Megkapta a hormont, (pajzsmirígy gondok okozták nála a problémát), azóta várják a bébikét.
2015. júl. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem 2 volt, kaptam progeszteront, a ciklus második felétől kell használjam. Azóta még nem lettem terhes, úgyhogy arról nem tudok nyilatkozni, hogy mennyit segít.
2015. júl. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, van egy havány pozi tesztem, reggelre van időpontom... Remélem az orvos tud segíteni.
2015. júl. 1. 11:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mit mondott, szorítok!
2015. júl. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Harom veteles utan ki kellett volna vizsgalni az okat!

Ezerfele lehet, a hormonalis dolgoktol kezdve a suru veren at a mehsovenyig, barmi.


Ha fizikai oka van, akkor az orvos mar nem tud mit tenni, ha terhes vagy.

2015. júl. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, én is ezt nem értem, amit az utsó írt. Nekem a 2. után mondta a doki, h akkor a következő hóban elkezdjük a kivizsgálást, minden hormon + immunológia. Csak mondjuk nekem a következő hó eredménye épp itt pörög, már 3 éves. De az nagyon ritka, hogy ha már terhes vagy, akkor tud progipótláson kívül bármit tenni. Nekem pl autoimmun pajzsmirigy probléma okozta, a pajzsmirigy amúgy is gyakori ok, de akkor sos tsh-t kell nézetni. Barinőmnél pedig olyan gond derült ki a 4. vetélés után, ami miatt előre kell egy speciális kezelést kapnia - ezzel neki is van már 2 gyereke.
2015. júl. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!