Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampon vagy betét?

Tampon vagy betét?

Figyelt kérdés

2017. dec. 7. 09:34
 1/10 anonim ***** válasza:

Én tampont használok, de mindig teszek alá egy tisztasági betétet. Így ha érzem, hogy szivárog, de nem tudok rögtön cserélni, nincs gond.

21N

2017. dec. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az ősi kérdés, ami régóta foglalkoztatja nők millióit, a megosztó vélemények tömegeket fordítanak szembe egymással..... :)


Ki mire esküszik.

Én betétezek, a tampont nem nekem találták fel.

2017. dec. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Tampont használok.Emlékszem tinikoromban,alig vártam,hogy pár év betétezés után tamponra váltsak.
2017. dec. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a tampon a nyerő. Nem csúszik el és nem érzem. Számomra a betét kényelmetlen. Régen, mikor még betétet használtam rendszeresen ébredtem arra, hogy majdnem a hátamig folyt a vér.

A tamponnak számomra annyi a hátránya, hogy az illemhelyen figyelni kell, ne erőlködjek túlzottan. :D

2017. dec. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Felváltva. A tampon számomra sokkal kényelmesebb, ha olyan helyre megyek, természetesen tamponozok.

Itthonra vagy a munkába inkabb betétet használok, mivel azt csak kb. fél naponta kell cserélnem.

2017. dec. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Betét belőlem kicsúszott a tampon.
2017. dec. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Amíg szűz voltam, csak betétet tudtam használni, de az erősebb napokon nagyon elegem volt belőle, hogy mindenem csupa vér lett....


Tampon mellett is bent van az első napban egy betét, de így sokkal felszabadultabb vagyok.

2017. dec. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha itthon vagyok vagy esetleg ha nem sokáig megyek el itthonról akkor csak betét. Melóba tampon és betét a biztonság kedvéért .
2017. dec. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Napközben tampon, este betét. De ha itthon vagyok és nem kell mennem sehova, akkor betétet teszek be.
2017. dec. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mikor hogy. Mindkettőnek meg van az előnye és hátránya is. Nem jó állandóan tampont használni, viszont a betéttel több a macera, ennek ellenére inkább azt részesítem előnybe, de vannak olyan szituk, mikor a tampon a jobb megoldás. Vagy pl még öltözéktől is függhet, mert vannak olyan ruhák, aminek a vonalán átüt a betét. Bár általában azért azt a pár napot ki lehet bírni ilyen öltözék nélkül.
2017. dec. 21. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!