Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a franc lehet ez a nemi...

Mi a franc lehet ez a nemi szervemen?

Figyelt kérdés
Tegnap elott borotvalkoztam mara annyira gennyes gyulladt pattanasok vagy szortuszok lettem a nemi szervem korul vagyis csak a ket nagyajak korul es belul ahol nincs szor a csiklo korul konkretan mar nem tudok jarni annyira faj kenem aloe veraval neugranononnal de semmi nem segit kerlek titeket valamit mondjatok mert az elobb sirtam fajdalmamba (?) 😭😭😭

2017. dec. 7. 21:11
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Tetrant vagy Gentamicin vagnert neki!
2017. dec. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Holnap veszek a patikában köszönöm ment a zöld kéz❤
2017. dec. 7. 21:23
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hűha,ez jól begyulladt. Én is tetrant szoktam alkalmazni,de ha annyira fáj,el kéne menned orvoshoz,hogy adjon ütősebb krémet. Langyos vagy hideg kamillateával mosogasd le naponta többször vagy legalább munka előtt és után, az is csökkenti a gyulladást és nyugtatja a bőrt. Este akár ücsörögj kamillás lavórban. Csak pamut bugyit hordj és dobd ki azt a borotvát,mindenképp frisset használj legközelebb.
2017. dec. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia ugyanezzel a problémával küzdök épp és úgy faj pont egy kád vízbe ülök. Azt mondtak hogy ez nemi herpesz :( ami a borotvatol lett.

Acyclovir kenőcsöt kaptam és herpesin tablettát

2017. dec. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Én biztos nem vennék rá semmit, amit itt ajánlanak. Menjél szépen nőgyógyászhoz.
2017. dec. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg ilyet hallani a borotválkozástól. Nem is értem mi értelme van így? Holnap első dolgod legyen az orvosnál kezdeni!
2017. dec. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nőgyógyász írta fel :)
2017. dec. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen lányok most bekentem Canestennel felhivtam anyukamat aki a korhazban dolgozik o talan tud valami megoldast mert ez mar tarthatatlan egesz ejjel nem aludtam es csak sirni tudok a fajdalomtol😭😭😭😭
2017. dec. 8. 07:28
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez a szőrtelenítés áldásos hatása. Ne kenegesd mindenfélével, mert többet ártasz vele.
2017. dec. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!