Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért vagyok ennyire szőrös?

Miért vagyok ennyire szőrös?

Figyelt kérdés
16/L vagyok, es sok eros szor no a nemi szervemen, nem csak a venuszdombon, hanem a nagyajkakon es a fenekem fele is..nqgyon zavar, mit tudnék ezzel kezdeni? Normális?

2017. dec. 8. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez sajnos normális.

Tehát az elkővetkező 30 évben szörteleníthetsz.Aztán majd amikor idősödsz és már nem lesz olyan fontos, hogy makulátlan legyen a külsőd bizonyos helyeken, akkor majd azt veszed észre, hogy lassan eltűnik, elkopik a szőr a lábadról a hónaljadról....Érdekes a természet.

2017. dec. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Senkinek se csak a vénuszdombon szőrös, nehogy azt hidd, hogy fura vagy hogy máshol is nő a szőr. MINDENKINEK szőrös a seggluka. Terézanyának is, a királynőnek is, anyukádnak is. Ezen ne stresszelj.

Drága és fájdalmas szőrteleníteni, de nekem például annyira sok nő, hogy már fizikailag kényelmetlen ha nem tépetem le. Amúgy ha valaha intim gyantára mész, olyan helyre menj ahol KEMÉNY gyantát használnak. Sima gyantával 3 napig fáj az egész terület, kemény gyantával amint abbahagyták a tépést már nem fáj.

2017. dec. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A gyantát ajánlom vagy az epillátort ki melyiket bírja jobban.Mennyire erősek jelenleg a szálak?
2017. dec. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is ilyen szőrös és nem csak ott.
2017. dec. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!