Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Visszatero, meg nem gyogyulo...

Visszatero, meg nem gyogyulo felfazas?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azzal a problemaval fordulok feletek, hogy augusztusban kezdodott, jott egy felfazasom amire Monuralt kaptam, semmi vizeletvizsgalatra nem kuldtek el. Azota vagy 3x visszajott, de a haziorvosom talalomra irt fel a vizeletvizsgalatok utan Zinnatot(3 doboz), supraxot.. Majd miutan ujra visszajott sikerult elkuldenie vizelet tenyesztesre, ezaltal kaptam "celzott kezeleskent" Sumetrolint (2 doboz). A kontroll eredmeny azt mutatta ki, hogy minden negativ es mar rendben vagyok, de en kozben voltam nogyogyasznal aki a kenetbol kijott eredmenyre azt mondta, E colit talaltak meg mindig, am a makacsabb, ESBL termelo torzsbol. Azt mondta ne essek panikba, irt ki ciprinolt egy dobozzal, tegnap vettem be az utolsot aztan hetfon kontroll.

Annyi lenne a kerdesem hogy volt mar valaki hasonlo helyzetben? Egyszeruen nem tudok megszabadulni tole, meg most is ennyi gyogyszer utan olyan fura erzesem van, mintha meg lenne vagy nem tudom... Kezelesek alatt ittam tozegafonya teat, mar vagy masfel-2 honapja tozegafonya kapszulat is szedek, ittam medveszololevel; csalan;cickafarkteat stb...

Mar kivagyok idegileg hogy nem tudnak rendbe hozni...

Valaki ha tudna valami tanacsot adni, nagyon megkoszonnem... Honapok ota orvoshoz rohangalok... :(

16/L


2017. dec. 9. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Mit értesz felfázás alatt?

Nőgyógyászati problémád van vagy húgyúti??

Élsz nemi életet?

2017. dec. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Valamitől újra fertőződsz, ezt tudom elképzelni csak. Nem tisztálkodsz rendesen, meg ilyenek.


Én életemben nem voltam felfázva még., Most azonban életemben először igen, aminek az oka esetemben az, hogy 2 év alatt 3x is megfáztam, belázasodtam egy alkalommal, nem mentem dokihoz. Legutóbb a földre is leültem , úgy takarítgattam a konyhában, a családdal szélviharba a temetőt jártam, stb. stb. A kikezeletlen megfázásom társult egyszer-csak felfázással is, úgy néz ki. Én szakorvost kerestem fel egyből, nem a körzeti orvost !!!

2017. dec. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogy szoktad kitorolni wc utan, elolrol hatrafele?
2017. dec. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hagyd el az összes antibiotikumot. Pont azért tér vissza újra és újra, és azért nem lehet már kikezelni, mert a baktériumok nagyon könnyen alkalmazkodnak az antibiotikumhoz. Kell egy kis idő amíg visszatér az egyensúly. Szedd tovább a tőzegáfonyát, vagy ami még jobb Walurinal kapszula. Meg a kamilla tea is jó. Irass ki Flectort, az a legjobb gyulladáscsökkentő. Meg amennyit csak lehet melegítsd a derekadat. El fog múlni, csak nagyon kicsesztél magaddal a sok antibiotikummal.
2017. dec. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!