Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Más is volt ezzel így aki...

Más is volt ezzel így aki abbahagyta a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

Júniusban szedtem be az utolsó szemet, mert egy vérvétel borzalmas májfunkció eredményeket mutatott ki. Ez a probléma szerencsére megoldódott, de a rendszeres menstruációnak búcsút mondhattam. A ciklusaim nyáron, szeptemberben akár 45 naposra is kihúzódtak, mostanra inkább 40. Ha ma megjön, úgy ez a ciklus is 40 napos lesz. Tudom, hogy hosszú távon ez így nagyon nem jó, de érdekelne, hogy másnak is volt-e ilyen problémája illetve rendbe jött-e magától. Ha nem, miben segített a nőgyógyász? Ő megoldotta a problémát?

Nekem december végére van időpontom.



2017. dec. 9. 12:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Az egyik barátnőmnek 1 évébe telt,mire normálisan,rendszeresen kezdett menstruálni.

Fél év összevisszaságot többször is hallottam,úgyhogy sajnos normális.

De hát,sajnos ez vár az emberre,ha évekre vagy évtizedekre "blokkolja" a természetes vérzését.

2017. dec. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!