Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aki pattanások miatt szedte a...

Aki pattanások miatt szedte a fogamzásgátlót, annak mennyi idő után tértek vissza, ahogy abbahagyta?

Figyelt kérdés
11 éves koromtól kezdve teljesen pattanásos lett az arcom. Egészen 19 éves koromig így életm. Rengeteg vizsgálaton részt vettem minden évben. Minden területen kivizsgáltak. A menstruációmmal nem volt semmi baj soha, és amikor elmentem nőgyógyászhoz Ő is elküldött hormonvizsgálatra, de ott sem találtak bajt. Elkezdtem szedni a gyógyszert, és 4 hónap múlva kitisztult az arcom. Viszont az évek alatt viszeres lett a lábam, és abba kell hagynom a gyógyszert orvos utasítására. Mikor fognak visszajönni a pattanások? Teljesen kiborultam, huszonakárhányévesen munkahelyen párom előtt is tiszta ragyásan kell újra élnem...
2010. jún. 12. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Figyi ne borulj ki. Lehet, hogy nem jonnek vissza.

En is szedem, es amiatt nem merem abbahagyni, h hatha visszajonnek. bar nekem nem volt annyi. viszont gyereket szeretnek hamarosan szoval nem tudom!

Elkezdtem elesztot enni, mert azt hallottam, h az hatasos meg egeszseges is, szerintem keress ra te is a kedvezo hatasaira, es probalkozz meg vele. en feltoltom magam vele magam mindenesetre, mielott abbahagyom a tablettat.

2010. jún. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én ettem 5 hónapig, de nem segített sajnos semmit, de remélem neked sikerül :)
2010. jún. 12. 15:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha újra kijönnének, menj el bőrgyógyászhoz, mert vannak erre gyógyszerek, nem fogamzásgátlók, sok ismerősöm szedett ilyen gyógyszert és használt nekik.
2010. jún. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem az eleszto nagyon szepen letisztitotta a boromet szerencsere. Te mennyit ettel belole es milyen gyakran? Lehet, hogy nem ettel eleget es eleg gyakran, azert nem segitett?

Amugy a borgyogyasz tud segiteni biztos, vannak mar jo gyogyszerek erre.

2010. jún. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtatok. Azért gondolom el tudjátok képzelni, hogy 8 év alatt mennyi bőrgyógyászt végigjártam és mennyi mindent kipróbáltam... Az élesztőt 5 hónapig napi 2x ettem.
2010. jún. 13. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!