Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek ha már 2 hónapja...

Mit tegyek ha már 2 hónapja nem jott meg a mensim? 14/l

Figyelt kérdés
Mar 1 eve megvan szoval mar beallt rendesen, de 2 hopja nm jott meg. Csak egyszer volt olyan h fajt a hasam es ilyen barna cucc de ez kb 1 napig tartott es nagyon keves is. Nagyon ideges vagyok hogy miert nem jott meg már 2 honapja. Anya is mondta mar h eleg regen nem jott mar meg szerinte. Csak az a gáz hogy van barátom es most anya biztos azt hiszi hogy lefekudtunk ( pedig ez egyaltalan nem igaz. Mert nem fekudtem le vele) es már kb egesz nap sirtam ez miatt. Nogyogyaszhoz sem szeretnék menni, anyaval meg beszelni errol neem, nagyon gaz lenne.es nem akarom hogy azt higyje hogy terhes vagyok, mar nemtudok mire gondolni.. nagyon ideges vagyok.legyszives segitenétek hogy mit kéne csinalnom?:(
2017. dec. 9. 14:32
 1/7 anonim válasza:
68%
Először is ne hisztizz!!Ha meg nincs mitől félned akkor irány a nőgyógyász legalább anyukád is meg nyugodhat! Egyébként előfordulhat hogy ki marad hiába állt be de mondjuk 1 év alatt nem hiszem hogy ez megtörtént.
2017. dec. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hat de akkor mi bajom van. Lehetséges h nem lehet gyerekem?
2017. dec. 9. 14:39
 3/7 anonim ***** válasza:

Az semmit nem jelent,hogy eddig rendszeres volt a mensid.Teljesen normális,ha néha-néha késik vagy akár ki is marad.Dolgoznak benned a hormonok.

Pontosan mikor volt meg utoljára?

2017. dec. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Figyelj nekem mar 3 eve megvan es meg igy is vannak honapok amikor nem jon meg,esetleg hamarabb vagy később jon.Volt olyan amikor 6 honapig semmi , orvosnal is voltam es azt mondta hogy normális hiszen meg az elso ket evben eleg rendszerezetlen a dolog.Nyugi , ha tényleg nagyon zavar a dolog akkor mindenképp beszelj anyuddal vagy kerjetek idopontot a nogyogyaszhoz!
2017. dec. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Még csak 1 éve van meg szóval ez még mindig nem jelenti azt, hogy már beállt a ciklusod. Nekem 1 év után 6 hónapon keresztül egyáltalán meg se jött. Elmehetsz nőihez, de legtöbbször ők se mondanak semmit, csak annyit, hogy nincs gond, majd megjön, te még amúgy is nagyon fiatal vagy.
2017. dec. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem feküdtetek le, akkor ne legyen félnivalód, beszélj anyukáddal. 14 évesen, 1 év menstruálás után pedig a gyerekvállalás nehézségei még eszedbe se jussanak. Ennyi idő alatt kicsi az esélye, hogy beállt volna rendszeresre a havid. Ez lehet az oka.
2017. dec. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom.most kicsit megnyugtattatok:"
2017. dec. 9. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!