Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől maradhat ki a menstruáci...

Mitől maradhat ki a menstruáció? Érdemes nőgyógyászhoz fordulni?

Figyelt kérdés

Általában rendszeres a menstruációm (30 nap, plusz mínusz 1-2), de ebben a hónapban kimaradt. 40. napon járok, de semmi jele nincs. Ilyen nem volt tizenéves korom óta.

Mitől lehet? Terhes biztos nem vagyok, se beteg, se stresszes nem voltam az utóbbi időben. Érdemes lenne nőgyógyászhoz fordulni? Vagy néha előfordul az ilyen, várjak még egy hónapot?


2017. dec. 10. 20:50
 1/4 anonim válasza:
Mindenképpen fordulj nőgyógyászhoz, ő Majd elmondja, hogy mitől van.:) Sok mindentől lehet
2017. dec. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én várnak egy hónapot. Nem vagy gép, rengeteg minden befolyásolja. Nagy ritkán ki is maradhat egy hónap.

21N

2017. dec. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom hany eves vagy. Nekem a dokim azt mondta, hogy 30 évesen teljesen normalis, hogy évente 1-2ciklusban nincs peteeres, akar a mensi is kimaradhat olyankor. De ha megnyugtat nezesd meg magad. Tudnak adni gyogyszert amitol megjon.
2017. dec. 11. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
27 vagyok. Szerintem megvárom a következő hónapot, és ha addig se lesz semmi, elmegyek. Köszi a válaszokat! :)
2017. dec. 11. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!