Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 11 hónapja császároztak. Ma...

11 hónapja császároztak. Ma este elkezdtem úgy görcsölni hogy szó szerint nem tudtam megmozdulni. Lehet a császár metszéstől? Többi lent.

Figyelt kérdés
Vettem be gyógyszert elmúlt a fájdalom, fél óra múlva minden mozdulatra olyasmi fájdalmat érzek mint császármetszés után. És a mozgásom is kb. pont olyan mint műtét után.Szóval annyira fáj mint az első felálláskor műtét után. Mitől lehet?
2017. dec. 12. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a csaszarral lenne gond, akkor nem hiszem, hogy 11 honap utan jelentkezne, bar nem ertek hozza. Epe vagy vesegorcs, esetleg etelmergezes, amire gondolnek. De ha tenyleg ennyire rosszul vagy, akkor hivjatok ki az ugyeletet. Nem art, ha lat egy orvos.
2017. dec. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos egyedul vagyok a kislanyommal es nem tudok orvost hivni tole de holnap elmegyek orvoshoz csak jo lenne tudni mire szamitsak.
2017. dec. 12. 20:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a császármetszéstől lenne a görcs. Inkább valami gyulladás lesz. Ez lehet nőgyógyászati /méhgyulladás, petefészekgyulladás/, vagy felfázásos eredetű. Menj el a nőgyógyászodhoz, házidokidhoz.
2017. dec. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
vesegörcs is lehet. ha nem vagy jól, valahogy kerülj el orvoshoz minél hamarabb.
2017. dec. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mentem orvoshoz. Köszönöm a válaszokat
2017. dec. 15. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!