Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kinek mikor jött meg?

Kinek mikor jött meg?

Figyelt kérdés
Nektek mikor jött meg? Hogy mondtátok el szülőknek? És hol voltatok?

2017. dec. 12. 19:52
 1/6 anonim válasza:
11 éves voltam, pont úszás utáni este. Betettem a betétet, elmondtam Anyáéknak ( Apa előtt se titok, hogy mikor van, úgy is észre veszi), Anya sírt, mert nagylány lettem, én meg elmentem tanulni. Már "éreztük", hogy hamar meg fog jönni, így nem volt meglepetés, és én szerencsére otthon voltam. Négy év alatt csak egyszer ért meglepetés, akkor iskolában voltam, de szerencsére pont tesi volt.
2017. dec. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

13 évesen unokatesómnál.

"Anya, megjött."

2017. dec. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Sssaszem ***** válasza:
Nálam meglepetésként jött meg, táborban voltam és nem vettem észre, hogy megjött.
2017. dec. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
9 évesen a suliba. 3.os voltam és nagyon sirtam. A tanárnéni kérdezte mi a baj. Jajj nagyon kellemetlen volt.
2017. dec. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sssaszem ***** válasza:
Táborban jött meg, úgy, hogy meglepetésként ért a bugyimban találtam a vért nem tudtam miaz nagyon megijedtem, nem tudtam mi az. Tanárom elmagyaráztam, hogy ez menzesz.
2017. dec. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

14 évesen,a névnapomon jött meg, pisilés közben :)

Szóltam Anyunak hogy megjött,felírta a naptárba, kaptam betétet,és ennyi .

2017. dec. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!