Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha naponta 2 órát kell várnom...

Ha naponta 2 órát kell várnom az utcán hogyan előzzem meg a felfázást?

Figyelt kérdés

Most csak egy órát voltam kint. Volt rajtam két leggings és egy farmernadrág és sehova nem ültem le mégis sikerült felfáznom.

Reggelente 2 órát kell várnom (két különböző helyen 1-1 órát) a tömegközlekedési eszközökre hogy beérjek dolgozni. Mit tegyek hogy ne fázzak fel?


2017. dec. 13. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Ha hajlamos vagy rá akkor nem sok mindent tudsz tenni. Én sima gatyába vagyok mindig és soha sem szoktam felfázni. Látod te meg még így is. Annyit tudok ajánlani hogy szedj vitaminokat.
2017. dec. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Nekem évek óta a cipők okoznak fejtörést, fáznak a lábaim mindig. Belül bundás a cipőm amit használok és mégis. A fejéhez kellene vágni annak aki ezeket gyártja, forgalmazza. Sok mindent összetudnék tenni én is a miértek miatt.
2017. dec. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Hosszú kabátot kell hordani, minél melegebbet. A hosszú alatt azt értem, hogy térdig érő legyen. Mínusz 10-ben és az alatti hőmérsékleten térd alá érőt.
2017. dec. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%

A felfázást baktériumok okozzák, a hideg csak elősegíti a folyamatot.

Ha három naci alatt is felfázol akkor máshonnan közelíteném meg a dolgot.

Nem lehet, hogy gyenge minőségű/szoros bugyit hordasz? Próbálj meg tiszta pamut és nem tanga fazonú bugyikat hordani.

WC után alaposan törölközz meg, ha csak pisiltél akkor is különös figyelemmel itass fel mindent. Alkati adottságok miatt sokaknak kell ilyesmire jobban figyelni.

2017. dec. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom mi lehet a helyzet, de ez nekem picit erős, legalábbis az, hogy 1 órát kelljen várni, és nincs se váró se semmi. Ettől független, szerinte vigyél magaddal egy plédet például, oké, lehet picit fura látványt fogsz nyújtani, de az egészséged többet ér.
2017. dec. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
Valaki olvasson már el egy középiskolás bioszkönyvet mielőtt lepontoz egy alapvetően értelmes és helyes választ.
2017. dec. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%

A 4-es valaszolonak igaza van! A hideg onmagaban nem okoz "felfazast". Mas neven a felfazast hugyuti fertozesnek hivjak. Tehat nem a hideg, hanem baci okozza. Sajnos van tapasztalatom e teren, orvos is elmagyarazta hogy mukodik ez, es ha neten utanaolvasol, akkor lathatod, hogy tenyleg igy van.

Ettol fuggetlenul aki hajlamos ra, az oltozzon melegebben, mert a hideg csak ratesz egy lapattal sajnos.

2017. dec. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%
Ahogy a 89 és 72 %-os válaszolók leírták. A hideg csak a vizelési inger fokozásával rontja a szubjektív érzést.
2018. jan. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!