Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem tudunk szeretkezni,...

Nem tudunk szeretkezni, mintha túl szűk lennék mi a megoldás?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt a párommal,ő volt nekem az első.

Az első évben nagyon jó volt a szexualis életünk aztán összeszedtem egy hólyaghurutot és nagyon rosszul voltam, felment a vesémre a gyulladás. Konkrétan 2 hétig feküdni tudtam csak és borzasztóan fájt. Na ez után rettegtem az együttléttől, mert olvastam meg az orvos is mondta h attol lehet. Adott valami krémet a páromnak aki mivel elég szétszórt nem nagyon kenegette. Azóta ha szexre gondolok az első h uristen nem akarom nem akarok rosszul lenni. Fél évigmég immel ámmal szexeltunk de nekem MINDIG ott volt ez a gondolat, nem érzem igazságosnak h a férfiaknak mindig jo a szex és semmi bajuk nem lesz, neke meg nem midnig jo metr fáj, unalmas és stresszes RÁADÁSUL beteg leszek tőle, és az h örömet okozok a másiknak nekem konkrétan az egészségembe kerül.

Az utóbbi 3 hónapban már valamiért egyáltalán nem megy, egyszerűen mintha nagyon szűk lennék, nem csúszik be és ha igen akkor annyira fáj h sirni kezdek. A párom próbál segitenimeg szeretjük egymást de én jobban örülnék ha csak békén hagyna a szexel és nem érezném nyomásnak az egyébként teljesen normalis kezdeményezéseket. Mi lehet a baj? 22L és 24F


2017. dec. 14. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ehhez szakember kellene, mivel abszolút lelki traumaként élted meg, és a leírásodból úgy tűnik, hogy egyedül nem tudod megoldani magadban a dolgot. Azért vagy szűk, mert agyban nem tudod elengedni magad, mert félsz a következményektől, konkrétan rettegsz és még az is bánt téged, hogy az élet igazságtalanul elbánt velünk, nőkkel (amiben teljesen egyetértek veled, de ettől még nem ez az egészséges hozzáállás). Ha ezt megoldod, újra lehet szexuális életetek, nem leszel hozzá szűk.
2017. dec. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Tehát pszichológust javasolsz? Olyan drágák..:(
2017. dec. 14. 20:37
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj veled, hogy félsz, emiatt feszülsz, úgy meg nem lehet fájdalommentes szexelni. Nem értem egyébként, mi a gond. Igen, mi nők hajlamosabbak vagyunk fertőzésekre, de ettől még lehet szexelni. Ne stresszelj azon, hogy a szextől beteg leszel, mert ez hülyeség.
2017. dec. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Agyban van a gond és a hozzáállásban.
2017. dec. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Megpróbálhatod rendezni magadban is a dolgot, de a leírásodból az jött le, hogy nagyon beleélted magad ezekbe a gondolatokba és hosszú ideje nem megy úgy ahogy kellene.


Amúgy ha azt félretesszük, hogy a lelked mélyén a női mivoltoddal sem vagy megelégedve ("MINDIG ott volt ez a gondolat, nem érzem igazságosnak h a férfiaknak mindig jo a szex és semmi bajuk nem lesz, neke meg nem midnig jo metr fáj, unalmas és stresszes RÁADÁSUL beteg leszek tőle, és az h örömet okozok a másiknak nekem konkrétan az egészségembe kerül."), és csak arra koncentrálunk, hogy szex=fertőzés, azt kell mondjam, hogy egyáltalán nem reális a félelmed. Egyáltalán, biztos, hogy a szex miatt alakult ki a hólyaghurutod? Igen, előfordulhat, ahogy az orvos is mondta, de lehet hogy ez csak véletlen egybeesés volt. Főleg mivel előtte 1 évig nem volt gond.


Az sokkal nagyobb baj, amit írtál, hogy fáj, unalmas (?) és stresszes az együttlétetek! Az elején van, hogy nekem is fáj, főleg hosszabb kimaradás után, de hogy egy örömet okozó dolog unalmas legyen, a felnőttek játéka stresszeljen kikapcsolódás helyett az baj! A szexuális életetekkel nem vagy megelégedve.

Nem tudom hogy a félelmed miatt vagy előtte is voltak már ilyen jellegű gondolataid?

2017. dec. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem, valóban az első évben nem gondolkodtam azon szex közben, hogy mikor lesz már vége. Nem tudom mi változott..:(
2017. dec. 14. 23:39
 7/7 anonim ***** válasza:

ez vaginizmus, a hüvelyed védekezik.

keress fel egy nyugodt nőgyógyászt, aki tud segíteni. ne erőltessétek mert csak rosszabb lesz...

2017. dec. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!