Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szülés után mikor kezdtetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülés után mikor kezdtetek újra szeretkezni? Két hónapja szültem, és olyan szűknek érzem magam. A férjemmel próbálkoztunk kétszer, de nem tette be egészen, mert fájt és szűknek éreztem magam. Volt ezzel más is így? Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
2015. dec. 29. 10:08
 1/9 anonim ***** válasza:

hogyhogy mi?

hát a szex!

Oké, mehet a síkosító is, de ennyi. A szoptatás olyan hormont termel, amitől szűkebb leszel. Normális.

És 6 hét eltelt, mehet a dolog.

2015. dec. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

inkább az a gond h nem nedvesedtél be eléggé :-)

mert ideges voltál tudat alatt

lassan kezdjétek előröl a dolgot sok petting ujjazás orál


én 4 hétre rá - petting orál ilyesmi volt 1-2 hétig és mikor a doki zöldet adott akkor vágtam a lecsóba :-)

kicsit fura érzés volt az elején és tényleg kellet plusz nedvesítés de pár hét után már nem


és az hülyeség h a szoptatás miatt nem ...

az max a fogamzást befolyásolhatja - persze nem mindig és mindenkinél

2015. dec. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Pont igy voltam én is. Mintha újra szűz lettem volna. Aztán már a következő alkalommal sokkal jobb volt.
2015. dec. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Soká. Talán 3-4 hónapal utána próbáltuk. De másfél évig a libidóm egyenlő volt a nullával, egyáltalán nem nedvesedtem, mert aktívan szoptattam a gyerkőcöt, ez pedig teljesen ellene dolgozik. Síkosító ide vagy oda, lényegében sz*rt sem ért, ha szinte nem éreztem szexuális vágyat. :D Kibírtuk, megoldottuk máshogy. ;) Ebben az időszakban a gyerek volt az első, de mióta újra beindult a ciklusom (azután a bizonyos másfél év után), azóta jobb a szexuális életünk, mint bármikor előtte. Szóval no para. Én azt mondom, hogy nem kell elsietni, sem erőltetni, bár tudom, hogy sok pasi nem érti meg, hogy miről szól a gyerekvállalás első pár éve, de sokszor még a nők sem... És vannak egyéni különbségek, van, akinek visszaállnak a hormonjai rögtön szülés után, de akinek nem, az is tök normális. Én pl el sem tudtam azelőtt képzelni magamról, hogy valaha is lesz olyan időszak az életemben, amikor nem folyton a szexen fog járni az eszem, aztán nesze, megkaptam. És utána a semmiből varázsütésre újra "megőrültem". Aki azt mondja, hogy ez nem hormonálisan szabályozott, az kapja be. :P
2015. dec. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

hmm

nálam nem :-)

én alig bírtam kivárni a 6 hetet :-)

és még szülés előtti nap is szexeltem :-)

szal ez mindenkinél máshogy működik !


ok ok h a gyerek, de azért én még nő maradtam aki kívánja a párját és a szexuális ingereket

2015. dec. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a "nő maradtam" egy akkora g*c* beszólás. :D De komolyan! Te sem érzed a súlyát. Tudod, milyen sz*r ilyet hallani/olvasni azoknak, akiknél lenullázza a libidót a szoptatás (és az általa okozott ciklusleállás), de közben teljesíteni szeretnének?! Én mondjuk pont nem ez a kategória vagyok, de sokan szenvednek emiatt. Én is nő maradtam, jól néztem ki, odafigyeltem magamra, foglalkoztam a párom igényeivel is, de a ciklusom szünetelt, a szex pedig csak akkor jutott eszembe, ha eszembe juttatták, vagy ha tudatosan odafigyeltem rá, ösztönből viszont nem jött és a testem sem kívánta (nemcsak a páromat nem kívántam, hanem abszolút senkit, se férfit, se nőt :D). És ez egy tök normális, természetes állapot a kisbabás anyáknál, ezért szemétség azt sugallni, hogy valami baj van velük. De mivel nem vagyunk egyformák, így aki rögtön kívánja a szexet, az örüljön neki, de ne ezt gondoljuk már a normának, mert nem az!
2015. dec. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
Bocsi nem volt szándékos a dolog ... Am én mind a 3at 2éves korig szoptattam jó fél évig 8 hónapig nekem sem volt ciklusom... De nekem fontos a testi kapcsolat ...
2015. dec. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A doki azt mondta a 6 hetes konrolon,hogy minden oké. Attól félek,hogy szétreped a gátvarrásom, mert nagyon vékony ott a bőr. Akkor annak ellenére próbálkozzunk,hogy szűk vagyok? Felesleges még heteket várni?
2015. dec. 30. 13:26
 9/9 anonim ***** válasza:

mint írtam nyugodtan

de elsőre szerintem elég a petting és az orál szex

pont mintha tini lennél :-)

élveztessen el a párod és utána próbálja betenni neked

egy orgazmus után tágabb és nedvesebb vagy akkor valszeg már nem fog fájni vagy kevésbé


sok sikert :-)

2015. dec. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!