Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rettegek, ha kicsit is késik....

Rettegek, ha kicsit is késik. Megoldás?

Figyelt kérdés

Amióta megjött először, pontos, normál, bàr kicsit hosszú (32 nap) cikluson van.

Sosem voltak hormonális gondjaim. Egyszer késett 10 napot komolyabb stressz miatt, meg ritkán ilyen 1-2-t. Viszont már kèt héttel azelőtt elkezdek aggódni, mi van, ha most nem jön meg, mielőtt egyáltalán aktuális lenne.

Most sajnos ez bekövetkezett, 5 napja késik.

Először beteg voltam, gyógyszert szedtem, aztán kiderült, allergiás vagyok rà, most megint allergia gyógyszert szedek.

Tesztet nem csinàltam, nem lennék előbbre vele sokkal.

Ha jövő hét végéig sem jön meg, megyek orvoshoz.

De pont ez, amitől tartok. Hogy kiderül, hogy bajom van, csak sose tudtam róla, vagy fogamzàsgàtlót akar majd szedetni velem, mert ugye mindenkinek azt írnak fel.

De én azt nem szedhetek, mert sűrű a vérem, eddig enyhébb vérhigítót is szedtem.

Ilyen esetben ugye nem ír fel?


Vagy felír bàrmit is, ha amiatt megyek, késik?


(Èlek nemi életet, de normális védekezés mellett)


2017. nov. 23. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi az a normális védekezés? Ha nem suedjetsz fogamzásgátlót akkor nem fognak azt felírni. De.teljesen felesleges ezen is aggódnod mert sokféle van sokféle.hormon tartalommal. Lehet van olyan ami neked is megfelelő és többet nem kell aggódnod.
2017. nov. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Óvszer.

Semmilyen fogamzásgàtlót nem akarok szedni soha. Semmilyen hormont.

Nem kérek a mellékhatàsokból.

2017. nov. 23. 12:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha terhesség miatt késne,akkor már valós eredményt kellene ,hogy mutasson a teszt.

Szerintem csinálj egyet,hogy 100%-ra kizárd a terhességet.

Antibiotikumot szedtél mikor beteg voltál?

2017. nov. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sunshinedoll ***** válasza:

Figyelj, a legbiztosabb az, ha nem szexelsz. Ezzel nem tudsz mit csinálni, nem kell ennyire túlagyalni ezt. Ha ennyire izgulsz, akkor vagy tabletta, vagy spirál, de mivel fiatal vagy, és gondolom gyereked sincs, itthon nem fognak neked spirált felhelyezni.

Szóval vagy nem szexelsz, vagy bízol magadban, a párodban meg az óvszergyártókban.

2017. nov. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!