Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fáj, ég, viszket, sárga sűrű...

Fáj, ég, viszket, sárga sűrű folyásom van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Úgy kezdődött, hogy a párommal együtt voltam,és utána pisiltem is.Ezután napokig fájt a húgycsövem körül, de nem erősen, és a pisilésnél sem égett semmi.(Húgyhólyag gyulladásom már volt) Ittam kamillateát, most meg a hüvelyem kívülről kezdett el rettenetesen viszketni, nagyon sok sűrű folyásom van, ami sárga, kicsit talán véres is(miután együtt voltam a párommal) , illetve a hüvelynyílásnál zuhanyzás után a kisajkak szinte vérpirosak és feldagadtak nagyon, szinte csikorog bőröm. Használok intim lemosót, de idáig nem volt gondom vele. Mindenképp elmennék vele orvoshoz, de legközelebb csak hétfő délután fogad, a nőgyógyász pedig később, és nem tudom, hogy ezt a hétvégét hogy birjam ki. Valakinek valami módszere, vagy tippje, hogy mitől lehet, és mit csináljak vele? Előre is köszönöm! 17/L
2017. dec. 15. 02:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Urológiára és bőrgyógyászatra kell vele menni.

PH-teszttel meg is mérheted, de általában meg is mérik az urológián is, abból kiderül, hogy gombás vagy bakteriális-e a fertőzés. A pároddal együtt kell menni, együtt fognak kezelni titeket. A többi érintett személyt is kezelni kell.

2017. dec. 15. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Menj ma sztk-ba. Ott csak kivárod a sorodat, és ma fogadnak. Szexelni meg tilos a kezelés végéig! Barátodnak is irass valamit, mert általában a pasik hordozzák a fertőzéseket, csak rajtuk nem jön ki tünet. Ha ő nincs kikezelve, a következő szexszel visszaadja neked.

21N

2017. dec. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!