Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » DAS gesunde plust 100 %-os...

DAS gesunde plust 100 %-os teafaolajat (DM-ben kaphatÓ) használhatom natur joghurtba mártott mini tamponnal Hüvel y gombára? Vagy ne?

Figyelt kérdés
Bugyira lehet csepegtetni?

#teafa #OLAJ (DM-es)
2017. dec. 15. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

100%-os teafaolajat semmire ne használj, különösen ne hüvelyben! Én csak a kezemre kentem, de olyan iszonyatos allergiás reakció lépett fel, hogy majdnem beledöglöttem.


Hüvelygombára amúgy se joghurtos izémizé kell, hanem orvos által kitenyésztés után felírt tabletta és/vagy krém. Ha vaktában lövöldözöl, csak elnyújtod a fertőzést. Az se biztos, hogy gombás vagy.

2017. dec. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nögyogyász irta fel nekem .candidam van.rengeteg gombaölöt és kupot irtak már fel.semmi nem hat már vagy fél éve. Micova kup után kefires tampon kurát irt elö ket hete. allandoan orvoshoz járok .és semmiii
2017. dec. 15. 18:51
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

Igen, de a teafaolajat hagyd le, tényleg iszonyúan irritál, allergizál. A Candidával meg az a baj, hogy az egész szervezetet érinti, diétával szorítható vissza, nem a hüvely kezelésével.

Tehát a kérdésedben rosszul írtad, mert nem hüvelygombád van.

2017. dec. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy a partnered adogatja vissza?
2017. dec. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A teafa olaj bár gomba és baktériumölő hatásű, nem alkalmas a hüvelyi fertőzések kezelésére. Azt pedig főleg felejtsd el, hogy hígitatlanul használod. A kefìres tampont viszont kipróbálhatod.
2018. jan. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!