Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi okozhatja a több éve tartó...

Mi okozhatja a több éve tartó hasi problémám? Puffadok, nyillalgat a hasam és nyomásra olyan mintha a beleim fájnának. Ez egész nap tart.

Figyelt kérdés
2010. jún. 2. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen 2 évig. Valami (tudom mi, csak hossz lenne leírni) tönkrevágta a bélflórám (ez lehet betegség, antibiotikum stb), mindent felfújt, még a háztartási keksz is. Elkezdtem jó baktériumokat szedni, pl normaflore, de van még más is, én is többfélét kipróbáltam, ez jó kis idő múlva használt. 2 gyomordokinál voltam, egyik sem jött rá mi a baj....
2010. jún. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Esetleg IBS (irritábilis bél-szindróma).
2010. jún. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Amikor hasi ultrahangon voltam akkor azt mondta a doki hogy ilyen haspuffadást csak max időseknél lehet látni,és ezért nem is tudott normálisan megvizsgálni.Azt mondta az epém nem működik jól...

Az IBS nem jár hasmenéssel?Mert nekem az nincs.

2010. jún. 3. 14:27
 4/5 anonim ***** válasza:
csodálom, hogy hasi uh után nem küldtek kolonoszkópiára vagy gyomortükrözésre és csak ennyi...
2011. febr. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Amúgy 18 éves koromig nem ettem húst,és eléggé furcsán táplálkozok.Sok gyümölcs,joghurt,de főtt ételt ritkán eszek,és nem is ettem soha.Valószínüleg ez is a probléma.Én még az emésztő enzimekre gyanakszom...
2011. febr. 15. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!