Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy szexeljünk a pasimmal...

Hogy szexeljünk a pasimmal menstruáció alatt úgy hogy ne kenjek össze semmit? És nem baj ha csináljuk? 19/l

Figyelt kérdés
Én nekem ilyenkor muszaj ,pont a 2-3. nap kívánom a legjobban ,és akkor nagyon vérzek. Ha nincs szex egesznap hisztizek ha van akkor mint egy kisangyal olyan vagyok. Pasim nem nagyon akar de ha mondom neki ez akkor megteszi a kedvemert.
2017. dec. 15. 19:40
 1/7 anonim válasza:
100%
Ha nagyon húzza a száját akkor óvszer.Egyébként pedig türcsit az ágyra.De a legjobb együtt tusolni ilyenkor 😉
2017. dec. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél magad alá egy jó nagy vastag törölközöt duplán hajtva, ezen legyetek, és vigyázz amikor felállsz akkor tegyél valamit a lábad közé nehogy akkor dőljön ki hirtelen a vér, így menj el a tusolóig.
2017. dec. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És ugye nem baj ha csináljuk?
2017. dec. 15. 22:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyitott a mehszaj ilyenkor ezért kell vigyazzni. Huzzon gumit, vagy tusoljon le elotte, nehogy v. ki bacit bevigyen. Ennyi.
2017. dec. 16. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem utána pár nappal bakteriális fertőzésem lett, pedig használtunk gumit és utána le is zuhanyoztam. Nekem nem ér annyit, de ha te nem tudod megtartóztatni magad, akkor hajrá.
2017. dec. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fájdalmas endometrózist kaphatsz, ha a vérzés alatt szexelsz. Kijuthat a hasüregbe a levált méhnyálkahártya, és ott megtapad, ami későbbiekben sok problémát fog okozni. Veszélyes ilyenkor a szexuális élet.
2017. dec. 21. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2017. dec. 21. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!