Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális 40 éves kor felett...

Normális 40 éves kor felett menszeskor ha darabos a vér, valamint sokkal több mint mondjuk 10évvel ezelőtt? Tapasztalatok? ,

Figyelt kérdés
2010. jún. 2. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy adott esetben normális-e, azt orvosi vizsgálat tudja eldönteni. Mindenesetre 40 felett már sokféle vérzési zavar jelentkezhet, ilyen is, mindenképp ajánlatos felkeresni az orvost. Én 43 vagyok, nekem nem több, de összevissza jön meg, rögtön csináltak is egy egészségügyi kaparást.
2010. jún. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Darabos vérzés minden életkorban normális, ez ugyanis a leváló méhnyálkahártya. Néha kisebb, máskor nagyobb darabokban ürül, ezt látod darabkáknak.

A vérzés mennyisége is lehet időszakosan több vagy éppen kevesebb minden eü probléma nélkül is, önmagában ez sem jelez bajt.


Igaza van az elsőnek, 40 éves kor körül már természetes az ilyen-olyan zűrzavar. Ha úgy érzed, hogy extrém módon változott a menzeszed, akkor mindenképpen menj nőgyógyászhoz, kivizsgálnak (uh, esetleg labor) és eldől, hogy szükséges-e bármilyen beavatkozás.

Én épp 40 vagyok, 2-3 éve vannak "meglepetések", de egyelőre 1-1 Norcolut-kúra (csak orvossal!) helyrehozott mindent.

2010. jún. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is így kezdődött... Sajnos nekem miómám volt, meg is kellett műteni. Mindenképpen menj vele orvoshoz.
2010. jún. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Érdemes megnézetni -
2015. jún. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Meg nem árt labort végeztetni -
2015. jún. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!