Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhesség vagy más áll a...

Terhesség vagy más áll a háttérben?

Figyelt kérdés

A szeméremcsont felett ( a hasam alatt) pár napja vettem észre egy "duzzanatot" vagy nem is tudom minek nevezzem igazából. Olyan mintha ott fel lennék puffadva.

Először terhességre gyanakodtam, de a menstruációm normális, rendszeres, nincs reggelente hányingerem,a melleim sem feszülnek, nem érzékenyebbek mint általában.

Szexuális kapcsolatom pedig utoljára október elején/közepe tájt volt.

Viszont gyakori vizelése ingerem van, emiatt pedig valamiféle húgyúti gyulladásra/problémára gyanakszom.



2017. dec. 16. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Mikor fog megjönni? Vízvisszatartás okozhat még ilyen duzzanatot menstruáció előtt, mindenkinél eltérő milyen. A gyakori vizelési inger pedig ennek köszönhető.


Ha bizonytalan vagy, akkor tesztelj.

2017. dec. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

3-4 napja múlt el a menstruációm.

Teljesen rendben volt, addig tartott ameddig szokott, és a vérzés is olyan volt mint mindig.


Hétfőn tesztelek azért. :)

2017. dec. 16. 16:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nem terhesség
2017. dec. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

" Olyan mintha ott fel lennék puffadva."


Lehet, hogy fel vagy puffadva... Vagy meghíztál egy kicsit.

2017. dec. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!