Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 16 éves lány vagyok és nem...

16 éves lány vagyok és nem nöt semmit a mellem, és nem is jön rendszeresen a menzeszem. Nöhet még a mellem?

Figyelt kérdés
Voltam hormon vizsgálaton és azt mondták hogy minden rendben meg koponya mren. De a családba mind2 ágon nagy mellüek vannak csak én nem. Mit lehetne szedni ami ilyen nöi hormon? Nöhet még a mellem?
2010. jún. 2. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
14%
Csak a melled érdekel?Az nem számít lehet e gyereket a rendszertelen mensi miatt?Vagy tám kiderült?Egyébként nőhet miért ne nőhetne még csak 16 vagy.nekem is sokat nőtt azóta.
2010. jún. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem 16 évesen senkit sem az érdekel még hogy lehet e gyereke vagy sem,az ő korában természetes hogy a kinézete fontosabb!

Fog még nőni ne aggódj,lehet csak későn érő típus vagy!az is lehet hogy a fogamzásgátló tabletta segítene mind két problémádon!Az orvos mit mondott?

2010. jún. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én meg azt nem értem igazándiból miért ajánlgatnak orba szájba fogamzásgátlókat akárhány éveseknek...
2010. jún. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem 12 éves a kérdező ezért írtam a fogamzásgátlót!
2010. jún. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%

Akkor is igaza van annak, aki szóvá tette.

Akármi van (rendszertelen menzesz, picit erősebb fájdalom, pattanások, kicsi mell) mindenki rögtön a tablettát mondja, mintha cukorka lenne.

A tabletta marhára nem old meg semmilyen problémát (a fogamzásgátláson kívül),, csak elfedi őket. Mint a fájdalomcsillapító. Inkább az okokat kell kideríteni.

2010. jún. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 30 éves koromra lett D kosaras melltartóm. Addig B meg C volt sokáig.....(még nem szültem)
2010. jún. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha a nőgyógyász szerint (mensesz gond) minden rendben, akkor csak türelmesen kell várnod. Én 24 éves koromig melltartót sem hordtam, olyan lapos voltam, utána is csak AA kosarasat vagy topot, mert még a sima A kosár is nagy volt. Aztán a terhesség alatt szépen kikerekedett a cicim B-re. Hozzáteszem, anyukámnak D mérete volt. Nyugi! Még sokat nőhet a melled, csak ezért pedig ne is gondolj semmilyen hormon szedésére.
2010. jún. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!