Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 17 éves lány vagyok,6-os...

17 éves lány vagyok,6-os korom óta rendszeresen volt menzeszem. Tavaj júniusba viszont fogyókúrázni kezdetem és máig közel 9 kilót adtam le, viszont a menzeszem április óta eltűnt. Valóban a fogyókúra állhat a dolog mögött?

Figyelt kérdés
2009. júl. 18. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez lehetséges. Írd le hogyan fogyókúráztál és akkor fogunk tudni válaszolni.
2009. júl. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát eleinte csak lájtosan, icipicit ettem kevesebbet mint előtte, aztán fokozatosan elősször az édességeket hagytam abba csoki, fagyi sütik.. amikből addig eléggé sokat ettem.. aztán a kóla helyett jött az ásványvíz meg a sima víz, csipszek s hasonlók kilőve.. egy napi kajám pl ugy nézett ki h egész nap vizet ittam 2 szelet puffasztott rizs délelőttre, saláta ebédre estére meg volt mikor már semmit sem ettem vagy maximum egy korpás kifli magába.. vagy valamilyen sali. mikor elkezdtem fogyózni 172 cm 59 kiló voltam mostanra 173 cm 52 kiló vagyok. Voltam dokinál aki azt mondta h szedjek be vmi fogamzásgátló tablettát és az majd beállítja, de amíg nem jön meg addig nem hiszem h egészséges lenne a semmire elkezdeni vagy szerinted? De ez már nagyon kétségbeejtő helyzet nekem :(
2009. júl. 18. 20:00
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
túlzottan vékony vagy sajnos :S híznod kell, mert csúnya leszel, és ha ezt nem látod be, akkor anorexiás vagy :S
2009. júl. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Az anorexia tipikus következménye a menstruáció elmaradása, a szervezetnek önmaga fenntartására kell koncentrálnia és a reprodukáló funkció háttérbe szorul. Sürgősen hagyd abba a fogyókúrát, sőt hízz 10 kilót, mert az anorexia halálos pszichés betegség! Egyszerűen éhenhalsz, akkor is, ha ezt nem hiszed el!
2009. júl. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%

te figyi, 173 ventihez az 52 kilo az elég kevés. még az 59 is kevésnek mondható.

nemkellett volna fogyóznod, és ezt a tested jelezte is azzal h nincs menzeszed. azt ajánlom hallgass a tested jelzéseire, és hagyd abba a fogyózást.-

2009. júl. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!