Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van egy lány msn partnerem,...

Van egy lány msn partnerem, aki hallucinogén anyagot fogyaszt rendszeresen, tehát drogozik! Mit írjak neki, hogy fejezze ezt be?

Figyelt kérdés
Valószínűleg valami lelki problémája lehet,emiatt szokott rá a szerre.Hogyan hathatnék rá,hogy ez nagyon veszélyes?:S (a kérdés nem kamu,még mielőtt valaki ezt írná!)
2010. júl. 29. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolod, erre beijed, és abbahagyja?
2010. júl. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem kérd szakember segítségét,ha ez tényleg igaz,akkor ez nagyon valóban nagyon veszélyes lehet!
2010. júl. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Aki ilyet fogyaszt, az tisztában van vele, hogy káros, csak lesz@rja, úgyhogy hiába mondanád neki. Nincs valami ismerőse, akinek szólhatsz? Esetleg a szüleinek? Lehet, hogy utálna, amiért beárultad a szüleinek, de szerintem ha megmented az életét, akkor megéri.
2010. júl. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%

Pisti te vagy az??

Bocs, csak a leírás illik rám, és tisztázni kell, hogy mit, és milyen gyakran fogyaszt..mert én is szoktam néha ezt-azt tolni, volt olyan két hét, hogy napi szinten, volt, hogy hetente, meg volt, hogy direkt tartottam fél év szünetet. Nem hülyültem el, (majd jönnek itt a válaszok, hogy majd fogsz, köszi..) A város 3. legjobb gimnáziumába járok, két négyesem volt, úgy, hogy gitározok és zongorázok, zenekarban játszom, hetente van egy 3 órás rajz-előkészítőm, és heti 2-szer 3-szor dolgozok 8 órás műszakban. Na ez egy heti napirendem iskolaidőben. Na most ezt csak azért írtam le, hogy lásd, lehet normális és felelősségteljes életet folytatni, feltéve, ha elég érett hozzá az egyén, és tisztában van azzal, hogy mit csinál, és mik a következmények. Ha nem túl jól ismered, csak azt tudod, hogy drogozik, inkább ismerd meg jobban, és segíts neki a problémáján, ha ő is akarja, de ha normális, és tudja kezelni, és nem függő, akkor hagyd békén.

2010. júl. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmit. Nem te leszel az, aki MSN-en lebeszéli. Mit mondanál az esőnek, hogy ne essen?
2010. júl. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
24%
Mi vagy te? Hit gyülis vagy szcientológusd? Miért akarod befolyásolni más életét? Törődj bele h. xar a világ.
2010. júl. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%

19.42: detto...


Cuccolni ésszel is lehet! Én amfetamin és extasy mellett leérettségiztem, szóval erről ennyit...

2010. aug. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!