Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szeptember 28 ota nem menstrua...

Szeptember 28 ota nem menstrualok. Mi lehet a baj? 18 eves vagyok

Figyelt kérdés
Voltam orvosnál felírt huvelytablettat es azt mondta ha nem jon meg 1 hónapon belul menjek vissza. Lassan letellik es meg mindig semmi. Valaki volt mar ilyen helyzetben? Mi lehet a problema? Az orvos semmi konkrerat nem mondott
2017. dec. 19. 21:37
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs..sajnos mostanaban sokat idegeskedek magánélet stb.. Ettol lehet? De suli miatt is volt régebben akkor sose késett.. Nemértem..
2017. dec. 19. 22:09
 12/18 anonim ***** válasza:
Ő... A Klion-D rohadtul nem erre a problémára való. Nem is értem, mi a francért ezt írta fel az orvos?! Az különböző fertőzés kikezelésére tökéletes. De menstruáció kimaradással semmit nem fog kezdeni. Menj el endokrinológushoz, talán ő többet tud mondani, ha megnézi a hormon eredményeidet.
2017. dec. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Azt mondta az orvos h van egy kis fertőzés es es arra irta fel
2017. dec. 20. 14:43
 14/18 anonim ***** válasza:
Erdekes, Kliont en fertozesre kaptam, amit lelkiismeretes orvos tenyesztes nelkul nem ir fel, foleg nem ezzel indokolja a menstruacio kimaradasat..szomoru, hogy tb alapon ennyit kapni, es amig nem fizet az ember tizezreket addig nem kepesek komolyan venni a problemat, mar ha sztk-ba voltal kedves kerdezo. Szerintem menj vissza, de veletlenul se ehhez az orvoshoz
2017. dec. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nem ezzel indokolta ettol függetlenül irta fel fertőzés miatt. De ma megjött így gyógyszert nem kell szednem :)
2017. dec. 25. 19:16
 16/18 A kérdező kommentje:
Ez normális hogy nem volt meg 3hónapig most meg omlik belollem a vér?
2017. dec. 26. 08:16
 17/18 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért annyira nem önlik, hogy baj legyen. Lehet, hogy még nem állt be a hormonháztartásod, a 18 éves korba ez még belefér. Nem koplaltatod magad?
2017. dec. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nem tuloztam kb fél oramkent cserélném kell annyira jon.. Es gyenge is vagyok, szédülök stb
2017. dec. 28. 23:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!