Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Minden honapban 16-an jon meg...

Minden honapban 16-an jon meg a menszeszem. De most kevesebb mennyiseggel jott meg es 1 nap ki maradassal. Es a szine is valtozo. Mitol lehet ez?

Figyelt kérdés
16-an megjott. De kevesebb mennyiseggel. 3ik nap reggelen az az tegnap barnas bordos szinu volt. Majd delutan elenk piros volt. Onnantol ma del elottig semmi sem jott. Del elott egy vilagos barna pecset volt. Del utan egy pecset elenk piros. Most estere keves mennyisegi ujra barnas bordos szinu. Mitol van ez. Szerintetek holnap mennyek orvoshoz vagy varjak mig vegleg elmulik??

2017. dec. 19. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért kellene orvoshoz menni? Menstruálsz, semmi bajod. Hány éves vagy, mióta van meg?
2017. dec. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
20 eves. 5eve menstrualok. Es eddig egyszersem voltam igy.
2017. dec. 20. 00:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem minden menstruáció egyforma, hiszen rengeteg minden befolyásolja. Szerintem ha ez egyszeri eset, akkor ne menj dokihoz. Ha a következő is fura, akkor kérd ki a véleményét.
2017. dec. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ia normális még. Ha nem kóros vagy nem fáj jobban vagy nem vérdarabos akkor nem kell orvoshoz fordulni.
2017. dec. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A hasam alja szokot egni.
2017. dec. 21. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!