Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A cickafarkfű meghozza a...

A cickafarkfű meghozza a menstruációt?

Figyelt kérdés
sziasztok. Arra lennek kíváncsi hogy a cickafarkfű tea hozzá járul ahhoz hogy vérzésem legyen? Fogamzásgátlót szedtem és elvileg fél év mire kiürül, az viszont már letelt és kaptam is rá múlt hónapba gyógyszert de most nem írtak h megjöjjön. Férjemmel szeretnénk babát és nem szeretném hogy sok hormont kapjon a szervezet mert abból csak rossz sülne ki így is kapott a fogamzásgátlóval. Aki tudna rá valamit a cickafarkfű tea mellé mert én úgy hallottam hogy az segíthet a szervezetemnek valamennyit.

2017. dec. 20. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. Én egyszer próbáltam, de nem jött meg tőle. Azt mondják, hogy inkább a peteérést segíti elő.
2017. dec. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem pl segített. Minden reggel éhgyomorra megittam egy bögrével. Fogamzásgátló abbahagyása után megjött és következő levél nem lévén teáztam. Meg is jött pontosan és 4 hónap múlva terhes lettem.

De azóta is fogyasztom.

2017. dec. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kedves első válaszadó a gyógyteáknak az a titka hogy nem egy csészétől kell csodát vârni. Türelem játék.

Kérdező neked pedig ajánlom Szabó Gyuri bácsi a bükki füvesember babaváró tearendszerét. Könyvében le van írva de lehet a gyorgytea.hu n is találsz ezt-azt. Szokták ilyenkor mondani hogy nem shabad rástreszelni... stb... ezt a legnehezebb. De sok sikert kívánok nektek!!!(második hozzászóló voltam)

2017. dec. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a választ :) És ezt a keserű uto ízt valahogy sikerült megszoknod ?
2017. dec. 21. 16:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Megszoktam. Húztam az orrom eleinte. Egy csipet mentalevelet lehet mellé tenni nem lesz annyira keserű. Mézzel is lehet izesíteni ha nagyon muszáj. De azt sokse próbáltam
2017. dec. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Van menta is meg méz is kipróbálom reggel a mézet estére pedig a mentát. Köszönöm ^^
2017. dec. 21. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!