Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy lehet beindítani a...

Hogy lehet beindítani a menstruációt?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és ebben a hónapban nem jött meg valószínűleg azért mert nagyon sokat fogytam. Igyekszem visszaszedni de mostmár stresszelek is amiatt hogy nem jött meg. Hogy tudnám beindítani a menstruációm?

2017. nov. 28. 06:39
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Te korodban meg tok normalis, hogy rendszertelen. Beinditani nem kell semmit. Jon ha jonnie kell.


Azzal amugy tisztaban vagy, hogy ilyenkor mi tortenik a szervezetedben? Mi egyaltalan a menstruacio? Mert ha tudnad, talan nem is kerdeztel volna.

2017. nov. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
Segíthet a sport, gyömbér tea.
2017. nov. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha visszaszeded a hirtelen leadott kikókat,akkor helyre fog állni.
2017. nov. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szia,én is igazából ugyan így vagyok vele, csak én még 12 éves vagyok.Nekem a nőgyógyász egy olyan gyógyszert írt fel amitől meg kéne jönnie most már 1-2 napon belül.A neve noretiszteron.
2017. nov. 29. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
14 éves voltam mikor 4 hónap kimaradt csak úgy. Aztán később 7 meg 8 hétre jött. Ilyen állapot mellett kezdtem fogamzásgátlót szedni 17 évesen. Mikor abbahagytam 20 évesen utána 4 hónapig pontos 29 napos ciklusom volt. Szülés után szintén. Úgyhogy ezzel csak azt akartam mondani hogy fiatal korban még nincs beállva. Egyébként fog.gátló elhagyás után cickafarkfű teát is ittam. Azt lehet serdülőkorban is. Görcsoldónak is nagyon jó volt nekem. Nézz utána ha gondolod.
2017. dec. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A gyógyszer nem old meg semmit, úgynevezett "hamis" mentruaciot képes csak létre hozni. Azt nem a te hormonjaid hozták létre, hanem a gyógyszer. Hízd vissza a kilókat, kerüld a stresszt és igyál gyógyteákat. Sportolni lehet, de csak mérsékelve.
2021. márc. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!