Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a problémája a...

Mi lehet a problémája a barátnőmnek, amikor kényeztetni próbálom?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Arról lenne szó hogy ha kézzel kényeztettem odalent akkor nincsen semmi baj nagyon is élvezi, viszont ha már szájjal/nyelvel probálom , sokkal gyengédebben az legtöbb estetben fájdalmas neki. Pedig nagyon óvatos vagyok , semmi szívás , harapás . És ekkor még nem beszéltem arrol hogy az ujjat be , mert egyszer mikor próbáltam akkor fájdalmában összegörcsölt. És már nem tudom hogy mi tevő legyek , mert semmi olyant nem csinálok elméletem szerint ami bármennyire is rosszul kellene essen. És ez neki is rosszul esik , mivel ö sem érti magát hogy mi okozhatja ezt . Valami ötlet lányok ?

#előjáték #női izgatás #izgatással járó fájdalmak
2017. dec. 20. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd. Ennyi.
2017. dec. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sosem erőltettem semmit. Már több mint 1 évet adtam neki. Úgy hogy nem mondanám hogy erőltetem ,hanem ö maga akarja
2017. dec. 20. 16:45
 3/7 anonim ***** válasza:
2017. dec. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

😁 szerintem kamuzik. Mert megengedi neked az nem azt jelenti, hogy o keri.

Fuuurcsa, hogy osszegornyed es faj neki! A valaszt megkaptad. Nincs olyan no akinek faj, ha nyaljak. Ha ujjal csinalod az nem baj.. egyszeruen szerintem nem engedi el magat, lehet kiszolgaltatottnak erzi magat, tenyleg ne eroltesd.

2017. dec. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
2. válaszoló hozzászolásában teljesen felfedeztem a barátnőmet. Mivel nagyon szereti az együtt töltött perceket és már nagyon szeretné az elsőt , viszont ezzel párhuzamosan nagyon féltöle. Akkor fojtatom a lassú tempómat a fele hogy megnyugtassam és hogy természetesé váljon ez számára , mármint hogy tudatosuljon benne hogy nincs mitől féljen. Köszi a válaszokat.
2017. dec. 20. 17:38
 6/7 anonim ***** válasza:

Nyelvvel hiába vagy "gyengéd", azért különösen a hegye igencsak kellemetlenséget tud okozni :(


Én sem szeretem, ha nyal a barátom, mert bár próbál! óvatos lenni, sokkal erősebb és koncentráltabb ingert ad, mint ha csak simogat. :(

2017. dec. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mijét kényezteted? És milyen érzés neki azon kívül hogy jó és élvezi?
2020. jún. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!