Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampon mellett hogy szivárog...

Tampon mellett hogy szivárog fehér nedv?

Figyelt kérdés
Tampont használok menstruációm során. Amikor barátom átjön és izgalmi állapotba jövök, hiába van fent a tampon, a fehér váladék átszivárog. Ez hogy lehet, vagy mitől van?

2017. dec. 21. 00:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A tampont egy ujjnyira teszed fel, melyen a huvelybe,es "alatta"is nedvesedik a huvelyed, ennyi:) Az pedig kitud folyni.
2017. dec. 21. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert Bartholin-mirigyek,amik ezt a nedvet termelik,a hüvely bemenethez közel helyezkednek el.
2017. dec. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Oh értem,ezt nem tudtam!

Köszönöm szépen a gyors válaszokat,mostmár ezzel is okosabb lettem!! :)

2017. dec. 21. 17:37
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakoznék az előttem szólókhoz. A tampon a hüvelyed egy kis részén van, még szexuális izgalom hatására az egész hüvely nedvesedni fog, vagyis nem átszivárog, hanem "alul" is termelődik. Ami feljebb van azt pedig kicsit beszívja a tampon, de vigyázz, nekem egyszer kicsúszott egy tüsszentésnél, mert annyira nedves voltam :DD
2017. dec. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked is a választ!! 😊

Okés,figyelek 😂😂

2017. dec. 22. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!