Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti mennyire érzitek a betétet?

Ti mennyire érzitek a betétet?

Figyelt kérdés
Én érzem hogy ott van. Minden lépésnél érzem hogy dörzsöli a bőröm.Nagyon zavar. Ez az első mensim. Tampon nem megy.

2017. dec. 21. 07:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Olyan betétet kell választanod, ami kényelmes. Én az Always Sensitive Ultra Supert (világosrózsaszín) használom, mert szerintem az a legkénylemesebb. (Én is elég sok félét próbáltam már). Ezen a betéten egy bizonyos ,,soft cotton" ,,borítás van, tehát nagyon puha, nem zörög,és belesimul a fehérneműbe. Tehát nem áll úgy ki, mint a többi.

Én ezt tudom ajánlani, de neked kell kitapasztalnod hogy számodra mi a legkénylemesebb. Próbálj ki több fajtát is.

14/L

2017. dec. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én semennyire. Milyen betétet használsz?
2017. dec. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én akármilyen fajtát próbáltam, mindegyiket ugyanolyan rossz érzés volt hordani, főleg nyáron, amikor a nagy melegben még "be is fülledt".

Nem bírtam sokáig hordani, így elkezdtem kísérletezni a tamponnal, 1-2 menstruáció után belejöttem a használatába. Azóta is csak azt vagyok hajlandó használni. Ha odafigyelsz, hogy időben kicseréld, akkor teljesen szabadnak érzed magad a menzesz alatt is, olyan mintha meg sem lenne.

Neked is azt ajánlom, hogy ne add fel az első "nem megy" után, mert amint ráérzel a helyes használatára, soha többet nem akarsz majd betétet hordani.

2017. dec. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Alwayst használok.
2017. dec. 21. 14:47
 5/7 anonim ***** válasza:
3%

És alwaysből melyik fajtát? Mert abból van kemény. Amit az első válaszoló írt az jó, én is olyat használok. Az puha. Vagy a naturella is jó. Libresse is. Lényeg hogy ne műanyag felületűt vegyél hanem pamutot.

És ne használj tampont mert egészségtelen. Nem tesz jót se a hüvelynek se a méhnek.

2017. dec. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Miért lettem lepontozva? Istenem micsoda gyökerek vagytok.
2017. dec. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem pontoztalak semerre, de szerintem a tamponos megállapítás miatt. Amúgy meg mit számít a pontozás?
2017. dec. 23. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!