Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet bennem tampon?

Lehet bennem tampon?

Figyelt kérdés
Tegnap este hulla fáradtan elalvás előtt meg gyorsan el rohantam kiszedni az előzőt és úgy emlékszem hogy szinte biztos hogy raktam fel újat, de most nem érzek semmit. Attól félek, hogy félig aludva elfelejtettem a madzagot kihúzni és úgy ahogy van tettem fel. Mit tegyek? Próbáltam megkeresni mindenféle pózban de semmit sem érzek...
2017. dec. 22. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem találod sehogy sem, akkor szerintem nincs fent. Esetleg guggolva nyomj. Így kicsúszik, ha megtelt.
2017. dec. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
elég komoly eü problémáid lehetnek ha fennmaradt. próbálj visszaemlékezni, illetve azt kitalálni hol lehet az előző ha mégis kivetted. ebből még ügyelet is lehet!
2017. dec. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Bedugod az ujjad és körbetapogatod a hüvelyedet belül. Ha nem találsz semmit, akkor nincs benn tampon. (Azért a hüvely nem akkora nagy valami, ahol el tudna veszni :) )


Szerintem egyszerüen elfelejtettél újat betenni.

2017. dec. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Próbáltam de semmit se éreztem pedig melyre nyúltam ... remélem tényleg csak elfelejtettem újat feltenni

Köszönöm a válaszokat ment a zöld kéz

2017. dec. 22. 11:39
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nem találod nincs.

De azért a biztonság kedvéért én is megnézném.

2017. dec. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Figyi, ha megtelik akkor majd kicsúszik, vagy "nyomni" kell kicsit. De ha nem érzel semmit akkor valószínű csak elfelejtetted
2017. dec. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!