Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Honnan tudom hogy tampon...

Honnan tudom hogy tampon maradt bennem?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt este beraktam egyet mert bulizni mentünk, féltem hogy akkor jön meg ezért biztosabbnak éreztem. Aztán mikor haza értem úgy emlékszem kivettem és mivel nem volt véres nem raktam be másikat, majd párommal szeretkeztünk leállítottam mert fájt és kicsit véreztem, ezért felraktam megint egyet mert azt hittem mégis megjött. Majd másnap nagyon fájt kivenni majd feltenni a másikat. Tegnap este gondolkoztam el rajta hogy most azért fáj mert van bent egy másik, vagy azért mert nincs meg...mert igazából azóta se jött meg. És már azon is gondolkozok hogy miért véreztem szex közben...De ha tampon maradt volna bennem azóta érezném nem? Meg felnyúltam és semmit nem érzek. :/

Remélem nagyjából érthető :s


2016. dec. 30. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért fájt a szex, mert a feleslegesen felrakott tampon kiszárította a nyálkahártyát


Amúgy nem feltétlen éreznéd a bent maradt tampont, ha nem vagy biztos benne, hogy kiszedted, irány az ügyeletes nőgyógyászat

2016. dec. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Amit írtál, érthető, ami nem érthető, az az, hogy miért raksz be tampont, ha még nem jött meg. Nagyon veszélyes. Begyűjti a nedvességet (ami ugye vér hiányában csak az, amit a hüvely termel), ettől fáj a szex, ráadásul könnyebb fertőzéseket elkapni. Ha aggódsz, mi a francnak nem egy betétet teszel be?!


Amúgy meg ülj bele egy kád vízbe 5 percre, ha valami maradt benn, az megszívja magát vízzel, és egyrészt érezni fogod, hogy ott van, másrészt ha ráülsz a wc-ra, ki tudod nyomni. (Egyébként akkor is ezt kell csinálni, ha pl. kiszakad a madzag.)

2016. dec. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha felnyúlsz magadnak, érzed, ha ott van. Ha ott van, terpeszben leguggolsz, és ki tudod annyira nyomni, hogy megfogd a végét, és kihúzd.
2016. dec. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Azért tettem be inkább tampont mert már itt lenne az ideje, meg mikor iszok többször tapasztaltam hogy akkor jött meg.


Szerintem azóta már érezném de majd még ellenőrzöm akkor. Nemrég felnyúltam és semmit nem érzek.

2016. dec. 30. 14:34
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Azert vereztel mert kiszaritottad a nyalkahartyat ami igy marha konnyen megserul, azon tul, hogy nagyon nagy szerencsed van, ha nem lesz semmi fertozesed...
2016. dec. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Amit elottem irtak. Ilyenkor inkabb legyen nalad tampon es nem kell Eü. Betet eleg a vekony tisztasagi ha megjon ugyis erzed. A mosdoig meg kibirjai a tisztasági is. Tonkreteszed a nyalkahartyad ezzel.
2016. dec. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Elég tanulságos volt..

Ezekután jobban odafigyelek, és köszönöm a válaszokat!

2016. dec. 30. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!