Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sos! Ugye észrevenném, ha...

Sos! Ugye észrevenném, ha egyszerre két tampon lenne bennem véletlenül?

Figyelt kérdés
Kérlek ne nevessetek ki, de a nagy sürgés-forgásban nem emlékszem arra, hogy tegnap kivettem-e azt a tampont, amit reggel betettem. Úgy rémlik, hogy igen, de nem vagyok benne 100%-ig biztos, mert amikor a másikat tettem be az nem ment olyan könnyen. Lehet, hogy azért, mert már nem volt olyan erős a vérzésem? Most elvileg nincs bent egy sem, de parázok, hogy mi van az a másik mégis ott van, csak annyira betoltam, hogy nem érem el. Próbáltam felnyúlni magamnak, de nem éreztem ott tampont. Valami keményet éreztem, de szerintem az a méhszájam lehetett. Kérlek nyugtassatok meg, hogy feltűnne, ha bennem lenne valahol egy tampon! Akkor ott lenne valahol a zsinór is, nem? De azzal meg nem találkoztam, mikor felnyúltam az ujjammal. Eddig még sosem fordult elő velem ilyesmi, de tegnap annyi dolgom volt és egyszerűen nem emlékszem pontosan, hogy kivettem-e. :/

2016. dec. 26. 12:39
 1/2 anonim ***** válasza:
:) nyugi, biztos vagyok benne, hogy nincs benned több tampon! :)
2016. dec. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ, megnyugodtam! :) 19 éves vagyok, kb 5 éve használok tampont és hihetetlen, hogy ennyi év után ilyen hülye legyek. :D

Még egyszer köszi a választ és kellemes ünnepeket! :)

2016. dec. 26. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!