Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ez?

Normális ez?

Figyelt kérdés

Minden nap van fehér folyásom,ráadásul töbnször.

Ui.:12 éves vagyok


2017. dec. 23. 17:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, az tisztítja a hüvelyedet.

21N

2017. dec. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Ha mindennap van, és nem csak menstruáció előtt, akkor szólj anyukádnak. Nekem is van egy olyan osztálytársam, akinek mindig folyása volt. Ők elmentek nőgyógyászhoz. Lehet hogy neked is el kell menned, ha nem múlik el :).
2017. dec. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!☺Ment a zöld like
2017. dec. 23. 17:58
 4/9 A kérdező kommentje:

Utolsó.

Még nem jött meg az első menszeszem

2017. dec. 23. 17:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem lerohanni vagy gyanusítgatni szeretnélek, de cserélsz rendesen fehérneműt? Nekem pl nagyon érzékeny erre a szervezetem, naponta 2 bugyit hordok, mert egyszerűen "beleizzadok", viszket, fáj amikor egy teljes napig ugyan abba vagyok, a te is ilyen vagy okozhatja ez az irritációt, ami beindítja a hüvely fertőtlenítését, ezért lesz sok a folyásod. Vagy ha használsz tisztasági betétet, az is lehet a gond, mert műszálas...
2017. dec. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ha nem jött még meg a menzeszed, akkor lehet, hogy most fog megjönni. Hasad nem fáj?
2017. dec. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

3.

Már az előzőnek is írtam,hogy még nem jött meg...ezért betétet sem hórdok.

2017. dec. 25. 17:18
 8/9 A kérdező kommentje:
*hordok
2017. dec. 25. 17:18
 9/9 A kérdező kommentje:

4.

A hasam nem szokott fájni

2017. dec. 25. 17:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!