Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Intim kehely vélemények,...

Intim kehely vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Ti szoktatok intim Kelyhet használni?

Megéri, vagy milyen amikor bent van?

Gondolkodom hogy vennék mert egyszerűbbé akarnám tenni a menstruációs napokat.

S kicsit spórolós is vagyok.



#menstruáció #betét #intimkehely #kehely #menstruációs kehely.tampon
2017. dec. 24. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem van, de nem annyira használom. 15 éves vagyok, szűz, MeLuna S-es méretet vettem, nem volt olcsó, de úgy gondoltam egye fene megveszem. Nem vagyok szűk, szóval a felhelyezés nem jelentett problémát ha megtanulod a technikát, én mensi előtt is próbálgattam, hogy ne élesbe kelljen. Nekem végülis egy problémám colt vele: nehezen sikerül leszedni, mert nem az alján lévő cuccot kell rángatni, hanem benyomni az alját, hogy a vákuum megszűnjön. Továbbá hátránya, hogy macerás cserélni, és jobbára csak itthon tudod, kivéve ha nem akarod munkahelyen/suliba bárhol öblögetni...viszooont nagyon jó hogy akár 8 órát is bent lehet, így estére megoldva, ha csak pár órára futok el valahova is jó, rövidebb napokon suliba. Alapvetően semmi extra érzés, ha jól teszed fel nem is érezni hogy ott van. Mondom, nekem a kiszedés necces, bár csak gyakorlat kérdése, na meg a csere. Szerintem próbáld meg, megéri, nekem nagyon bevált, lehet beszerzek mégegyet a csere végett, hogy ne kelljen mosogatni csak feltenni a másikat a régit meg nedves törlőkendővel eltörölni aztán majd itthon sterilizálni. Remélem tudtam segíteni, ha érdekel még valami írj nyugodtan!;)
2017. dec. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt tenném még hozzá, a félreértés végett, hogy nagyon bevált, tetszik de a csere miatt nem tudom annyira használni..:((
2017. dec. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Lily A méret van (mert olyan széééééééééééééééééép) Ha jól teszed fel egyáltalán nem érezni de utolsó napon siettem ,túl erős volt a vákum és nem volt túl kellemes.

A levétel néha necces, bár attól is függ milyen magasan van a méhszájad, akinek lejjebb van néha ki is lóg a kehely vége viszont nekem olyan magas hogy még egy alapból elég hosszúnak számító kelyhet is úgy kell kihalásznom.

Viszont 12 óráig is bírja, nem büdösödik a kukában, nem kell félni hogy elfogyott vagy nem vittél magaddal cserét :)

2017. dec. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nagyon nézelődöm hol vegyem meg a elsőt.

Nekem mélyen van a méhszályam így lehet hosszabb kellene nekem is viszont picit szűk vagyok.A havim meg a első 2 nap igen erős így ha még jó is lenne max 6 órát bírna ki szerintem.

Kettőt vagy hármat fogok venni mert nem akarok a váltással macerálni mint ahogy mondtátok.

2017. dec. 25. 00:00
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A kehely azért többet bír mint egy tampon, nekem közepesen erős de 12 óra alatt a legdurvább napon is csak félig volt a kehely :)

Attól meg nem kell félni hogy szűk vagy, ez nem szárít ki úgy mint a tampon, esetleg facebookon az "intimkehely/tölcsér és mosibetét kérdések és válaszok (csak nőknek)" csoportba lépj be, sok infő fent van a kelyhekről.

2017. dec. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem is azért félek hogy száraz lennék hanem, hogy a szűk hüvelyemben nem helyezkedne el a kehely szája jól.

Nos akkor most már biztos veszek egyett.

Vagy egy párat . Mert ezek a tampon kiadások nekem sok.

Hát remélem tényleg kibír akár 12 órát is. :)

2017. dec. 25. 00:48
 7/8 anonim ***** válasza:

Lépj be a FB csoportba, ott minden kehelyrol találsz infot.

Nekem Lali M van meg egy kicsi Fleur. Szeretem őket

2017. dec. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 psychosunny válasza:
100%

1. válaszoló: én pl csak wc papírral felitatom róla a vért és megy vissza. nem félek h a saját vérem visszakerül a testembe :) ;) hisz onnan jött :D de amugy a csere jó megoldás lehet ha ezen aggódsz :)

de ismerek olyat aki mindig visz be magával egy zárható fedeles poharat megtölti vizzel. wc-n ki a kehely. bele a pohárba. bezár megráz. kivesz kehyel vissza. pohárból a viz kiönt :)

2018. ápr. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!