Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gimis lányok, nektek nem ciki...

Gimis lányok, nektek nem ciki betétet cserélni a suliban?

Figyelt kérdés
Én mindig nagyon cikinek érzem és sosem merek elmenni. :/

2017. dec. 26. 18:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem értem: bemondod a hangosbemondóban, hogy mért mész ki WC-re?
2017. dec. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem,de szerintem te is tudod,hogy ez kihallatszik a WC fülkéből :/
2017. dec. 26. 18:16
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

nem, ez teljesen normális dolog, más is ugyanúgy szokta

senki nem fogja azt figyelni, hogy te éppen betétet cserélsz-e

ha te sejtenéd, hogy egy másik lány ezért ment mosdóba, arra is azt gondolnád, hogy milyen ciki?


még új a dolog és azért fura neked ez?

ilyet még nem hallottam, hogy valakit ez zavart volna, viszont olyan van bőven, aki nem szeret úgy pisilni ha más is van a közelben, hogy ne hallják a hangját


szóval ne érezd magad rosszul miatta, sokaknak vannak furcsaságai

a betét dolgot meg valószínűleg meg fogod szokni és nem fog majd zavarni a dolog

tényleg senki nem figyeli és senkit nem érdekel, hogy te éppen mit csinálsz :)

2017. dec. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem egy bizonyos életkor felett az lenne ciki, ha nem mestruálnál. Ti egymásra hallgatóztok a wc- fülkékben? Mindig tanul valamit az ember fia...
2017. dec. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

😂😂😂😂neem,legalábbis én sose veszem észre ha valaki betétet cserél de mindig félek hogy más észreveszi ha én cserélek.


De azért köszönöm😊

2017. dec. 26. 18:27
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A többi lány is szokott menstruálni, nem csak te, meg nem csak én, úgyhogy miért kellene, hogy ciki legyen? Tök természetes. Cserélni meg muszáj, nem ülhetsz egész nap ugyanabban a betétben. Nyilván a többiek is szokták cserélni, és nem zavarja őket, ha hallja, hogy más most éppen betétet cserél, nevetni meg főleg nem fog rajta.
2017. dec. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. A wc-ben csinálom, nem mások előtt :D
2017. dec. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Sokkal cikisebb egész nap benne ülni.
2017. dec. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire zavar a hangja, probalt akkor kicsonagolni, amikor lehuzod a wc-t, akkor nem halljak, vagy kevesbe...hasznalhatsz tampont az kisebb zaj
2017. dec. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%

Én ugyanígy vagyok vele, mint te kérdező. Szerintem is elég ciki. Meg én nem akarom, hogy a fél osztály tudja hogy menstruálok.

Én sose cserélem ki a suliban, de szerencsére nem olyan erős a vérzésem, úgyhogy kibírja 7-8 óráig a betét.

2017. dec. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!