Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhesség lehet?

Terhesség lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok. November 21.-én epeholyag eltávolító műtétem volt. December 8.-an volt menszim, szabályos 28 napos ciklusaim vannak. December 22.-én kellett menjek CT-re. A CT szerencsére nem mutat eltérést kivéve nőgyógyászatit. Méghozzá azt írja, hogy a méhfüggelékben 33 mm a bal oldalon 25 mm kerek hyper látszik. A háziorvosomtól most jövök aki szerint nagyon fiatal terhességről van szó. A nőgyógyászom nem lesz majdcsak januar 10.-én. Próbáltam hívni adott időpontot januar 10re de ennyi. Nagyon izgulok, és félek is mett kettő vetélésem volt. Köszönöm előre is a választ. (Tesztet még nem akarok csinálni, hiszen úgy is még valószínűleg negatív lenne)

2017. dec. 27. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha latszik a ctn, akkor mar pozitiv lenne a teszt sztem. Probald meg.
2017. dec. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem vagyok orvos, de szerintem meg nem terhességről volt szó azon a leleten.

Ha szabályos 28 napos ciklusaid vannak és te 22-én voltál vizsgálaton és ott írták ezt a papírodra, akkor kb. akkor volt az ovulációd és akkor hogy lennél még terhes?

Ha terhes vagy, mert éppen lehetsz, akkor még az sem történt meg, mert akkor még a beágyazódás sem történt meg, még majd csak a napokban fog megtörténni. Úgyhogy bőven ráérsz 10-én elmenni az orvoshoz, sőt, az sem biztos, hogy 10-én az orvos is biztosan meg fogja tudni mondani, talán petezsákot látna akkor még.

2017. dec. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen én is ezt furcsalom hogy kb peteérésnél voltam CT-n...azért gyors csináltam tesztet de full negatív. Csak hogy mi az isten lehet 33 mm a méhfüggelékben?
2017. dec. 27. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!