Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fajdalmas menstruaciora...

Fajdalmas menstruaciora valami tanacs?

Figyelt kérdés
Rettentoen gorcsolok,hanyasig es ajulasig szokott fajulni minden honapban. Voltam dokinal,kozolte,hogy szules utan jobb lesz. Csak a nospa es cataflan keverek viszi le vagy infuzio turhetore a fajdalmat. Rettentoen el vagyok keseredve mar probaltam mindent de egyszeruen semmit nem ernek ez viszont nem allapot,hogy havi egyszer gyogyszereznem kell magam :/
2017. dec. 27. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Szülés?? Úgy tudom, hogy szülés elött (és az időszak közben) nem jöhet meg a mensi O.o

Max. annyit tudok ajánlani, hogy igyál teát, ha tudsz tornázz egy keveset (bár sok esélyt nem látok). Ne igazán eröltesd meg magad.

2017. dec. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%
Megvizsgált? Nálam is ugyanez volt, petefészekcisztával műtöttek.
2017. dec. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szedj cinket. Meg mozogj (séta, torna), ha görcsölni kezd, mert az oldja a görcsöt.
2017. dec. 28. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kerdeztem,hogy nem kene-e egy ultrahang de azt mondta felesleges rengeteg no szenved ettol tok normalis. Most januarra kertem idopontot privat orvoshoz,mert nem hiszem,hogy normalis lenne. Szedek cinket,vitminokat minden nap nem csak ilyenkor de tenyleg nem segit semmi. Sportolas mozgas meg kizarva,felkelek az agybol es egybol hanynom kell. Szabalyosan,mintha ra menne a gorcs a gyomromra. Nagyon ritka kb evente egyszer,hogy nem akarok kb belehalni es nem hanyok ajulok... alapbol pedig nem vagyok egy nyafka no eleg magas a fajdalom kuszobom szoval nem csak hisztizek. Mindenesetre koszonom szepen a valaszokat!
2018. jan. 1. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!